Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen féltékeny?

Miért ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés

Most született gyermekünk pár hete.

előtte féltékenykedett de nem volt rá oka, nem vagyok hűtlen. amikor terhes voltam akkor is féltékeny volt. most hogy megszületett még mindig az.

Az email-ját mindig megnézhettem mert volt hogy nekem is jött oda valami. de 2-3 honapja megváltoztatta a jelszavát és ha pont azt olvassa ugy vettem észre amikor oda mentem egyből kilépett. Paranojás vagyok vagy lehet hogy titkolozik? mit tegyek hogy ne legyen féltékeny? amugy a baba mellett nem is lenne másra időm még ha meg is akarnám csalni, ezt ő ért nem fogja fel? ő 35F én 26N. köszi a tanácsokat :(



2012. szept. 3. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki magából indul ki... van oka titkolózni.
2012. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

ezt leginkább a Párod tudja elmondani neked:)

ilyenkor az anyuka annyira belefeledkezik a kisbabába, hogy nem jut ideje a Párjára egy ideig. sikerült bevonni őt is a babagondozásba? fürdetésbe? masszázsba? érzi, hogy számára is jelen vagy?


van, hogy az a féltékeny, aki maga is kifele kacsingat vagy az előző kapcsolataiban ő maga volt hűtlen...


közeledjetek egymáshoz :)

2012. szept. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így akarja elejét venni a te gyanakvásodnak. De ezt te is érzed, különben nem kötnéd össze a kettőt. Valószínű ő jár görbe utakon, és legjobb védekezés a támadás. Hogy nem egyenes veled, az biztos.
2012. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb vedekezes a tamadas
2012. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaz,amit az előttem szólók leirtak!

Álatlában az ember akkor bántja,cseszegeti a párját,ha valójában ő bűnözik!Tehát figyelj rá,hogy nem gyanus-e valami a viselkedésében!!!

2012. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért féltékeny mert lehet, hogy van valakije, nem véletlenül lesz valaki ok nélkül féltéken, ez egy elég biztos jel.
2012. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
most lesz 5. éve hogy együtt vagyunk soha nem csaltam meg. Mindent meg ad nekem minden féle képpen, és én is tisztelem őt mindenben mellette vagyok miért csalna meg? ezen gondolkozom mert nincs oka rá :(
2012. szept. 3. 12:04
 8/9 A kérdező kommentje:
pláne most hogy megszületett a babánk
2012. szept. 3. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A ffiak szerintem nem logikábol csalnak,hanem mert az ösztönük hajtja rá!Ilyen a mehanizmusuk!

Még a leggyönyörűbb nőket is megcsalják...

2012. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!