Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam a szüleimet elég...

Megbántottam a szüleimet elég durván. Mit tegyek, hogy újra a régi legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Járok külön órákra, és hogy legyen pénzem azt hazudtam apukámnak, hogy elmentem az órára, de időközben ő beszélt a tanárral és kiderült, hogy nem voltam és üvöltözött, széttörtünk pár dolgot, majd mindketten zokogva mentünk át külön külön szobába. Mit tegyek?
2012. jan. 25. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ergo megloptad a szüleidet, és még neked állt feljebb, hogy veszekedtetek? Gondolom hatalmasat csalódtak benned, így ezt egy bocsánattal nem fogod tudni helyrehozni, csak hosszadalmas munkával. Először szerintem ülj le velük beszélni, magyarázd el, hogy miért gondoltad, hogy így szerzel pénzt, és nem úgy, hogy kérsz tőlük. Valami gond csak lehet a kapcsolatotokban, hogy így kellett történnie. Emellett pedig segíts sokat otthon kérés nélkül, de ne csodálkozz azon, ha még hetek múlva is fagyos lesz a hangulat. Nagyon elcseszted, a bizalamat kiépíteni sem rövid út, de visszaépíteni...
2012. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sok gyerekkel előfordul! Menj át apukádhoz kérj bocsánatot és igérd meg, hogy nem csinálsz ilyet többet. Ez minden szülőnek jól esik, ha elsőre nem is mutatja ki.
2012. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb beismerni a lopást. Könnyebb lesz utána.
2012. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot, és többet ne csinálj ilyet. Ez az alap. Amúgy nem mindegy, mire kell a pénz, amit így loptál. (A cselekedet megítélése szempontjából mindegy, a további teendők szempontjából nem az). Ha értelmes dologra kellett, van valami akadálya, hogy megbeszéld apáddal azt is, hogy miből lesz neked arra pénzed?

Ha megembereled magad, még jól is kijöhetsz ebből a helyzetből.

2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én attól tenném függővé, hogy mire költötted a pénzt, de legfőképpen az érdekelne, hogy miért kellett lopni (jobban mondva sikkasztani :) hozzá. Nekem régen sose jutott volna eszembe ilyesmi, lógni és a zsét lenyúlni, de az is igaz, hogy amire kértem, mindenre kaptam pénzt. Mondjuk hülyeségre sose kértem, de akkor más világ volt.


33/N

2012. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

MEnj és kérj bocsánatot, ha pedig pénz kell akkor állj eléjük, hogy figyeljetek van ez és ez és erre szeretnék X összeget kérni. Szerintem ha megindoklod mire kell a pénz, akkor adni is fognak.

Most egy darabig nem fognak megbízni benned, neked kell pedálozni, hogy visszaálljon a jó kapcsolat.

2012. jan. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!