Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek ilyen...

Ha lenne lehetőségetek ilyen fiatalon kimennétek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,a barátommal a családjához költöznénk ki,mindkettőnknek lenne munka.

Csak én az itthoni családomhoz borzasztóan ragaszkodok,mindig honvágyam van,mégha egy hétre is megyek nyaralni már alig várom hogy haza jöhessek!

Onnan pedig csak 2 havonta tudnék hazajönni.


De ha itt maradok a kis fizetésből nincs esélyem még egy garzon lakást sem venni...


Ti megpróbálnátok elszakadni a családotoktól,úgymond kirepülni a fészekből?

Nagyon félek.... 20/L


2012. szept. 30. 13:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz válaszolni, ugyanis nekem is lett volna lehetőségem régebben menni, de - pont azért, amit te is mondasz - nem mentem.

Most már mennék nagyon, csak sajnos épp most nincs hova, és nagyon bánom az elszalasztott lehetőségeket!! A fejem verem a falba.

Szóval azt mondom a jelenlegi eszemmel, hogy mindenképp menj, ugyanakkor megértem, hogy nem könnyű, és megértem, ha nem léped meg. Lehet, mindenkinek el kell követnie ezeket a "hibákat"...

2012. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Anyu támogat hiszem látja az itthoni helyzetet. Tudom hogy van skype és azt is hogy egyszer fel kell nőni , de már most nehéz.Decemberben indulnánk!!
2012. szept. 30. 13:48
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék amint lehet!
2012. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

És itthon meg van beszélve,hogyha nem érzem jól magam kint akkor bármikor hazajöhetek a barátommal együtt.

Jó lenne,jól keresnék,de rettegek az ismeretlentől..

2012. szept. 30. 13:49
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is mennék.
2012. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kimennék.
2012. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne lehetőségem, gondolkodás nélkül mennék.
2012. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
En is biztos kimennek a helyedben.
2012. szept. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Még ma összeszedném a cuccaim, és indulnék, csak sajnos nincs rá lehetőségem. Neked viszont van, úgyhogy ne szalaszd el!
2012. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy suliba nem az adott nyelvet tanultam, így igazából csak gagyogni tudok :S:S:S
2012. szept. 30. 14:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!