Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek ilyen...

Ha lenne lehetőségetek ilyen fiatalon kimennétek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,a barátommal a családjához költöznénk ki,mindkettőnknek lenne munka.

Csak én az itthoni családomhoz borzasztóan ragaszkodok,mindig honvágyam van,mégha egy hétre is megyek nyaralni már alig várom hogy haza jöhessek!

Onnan pedig csak 2 havonta tudnék hazajönni.


De ha itt maradok a kis fizetésből nincs esélyem még egy garzon lakást sem venni...


Ti megpróbálnátok elszakadni a családotoktól,úgymond kirepülni a fészekből?

Nagyon félek.... 20/L


2012. szept. 30. 13:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
64%

Hát nagyon nehéz kérdés.

Nekem az a szerencsém, hogy itthon is akármikor el tudok helyezkedni és külföldön is bármikor lenne munkám, viszont én itthon maradok. Szükség van itt rám, nem csak a családnak, de ők is iszonyúan hiányoznának.

És itthon itthon vagyok, ott pedig mondjon bárki bármit, mindig egy külföldi leszek.

2012. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal indulnék! :)

2 éve keresek munkát, hiába...pedig szeretnék családot alapítani, de így nehéz.


24N

2012. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld a nyelvet, akár még itthon, akár már küldföldön (emiatt nem hiszem hogy rögtön lesz munkád- ha már van akkor menj csomaogolni), aztán próbálj szerencsét. Mit veszíthetsz? Lakás van, munka van, akkor mire vársz? Aki ezek nélkül megy el bukhat nagyokat, de itt más a helyzet. Ha honvágyad van/nem tetszik/ haza akarsz jönni, akkor hazajössz. Akkor kint voltál 2 napot és nem tetszett. De ne hagyd ki ezt a lehetőséget.

20l

2012. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%
A legkisebb változást is utálom és roppantul ragaszkodom a családomhoz, de ha lenne egy ilyen lehetőségem, egy percig sem gondolkodnék, mennék.
2012. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

Én nem mennék, mert szeretem az itteni munkám, van lakásunk, autónk, itt vannak a szüleink, a barátaink, nincsenek gondjaink.

De ezek mi vagyunk. A te helyzeteted csak te tudod felmérni.

2012. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj, én is megyek el innen, amint megszerzem a diplomámat, itt nincs jövőd.
2012. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha a lányom lennél, én magam lökdösnélek át a határon.
2012. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Háziasszony válasza:
27-essel teljesen egyet értek. Ha nem próbálod meg, egész életedben azon fogsz rágódni, hogy elszalasztottad a nagy lehetőséget. Vágj bele! Te írod, hogy bármikor haza jöhetsz, na persze ezt ne a legkisebb gond esetén tedd meg, de biztonságnak ez a gondolat erőt fog adni! A családod szeret, és nem megy el, várnak vissza, ha baj van, ha nincs, akkor melletted állnak, és ez nem mindig a fizikális egymás melletti létet jelenti. Édesanyám már rég nincs közöttünk, de lelkileg ma is Ő adja sok dologban az erőt. Mellesleg én is hasonló döntés helyzetben vagyok, dilemmázom, de én kizárólag a férjem miatt aggódom. Sok sikert, és egy próbát megér alapon gondolkodj!!!
2013. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!