Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a családom! Mit tehetek?

Féltem a családom! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőm Apja Többször megfenyegetett, hogy eltöri kezem, lábam, ha továbbra is együtt maradok a lányával. Hozzáteszem mind a ketten elmúltunk 18 évesek. Már fél tőle az egész családom. Valamelyik szomszédomra már rárúgták az ajtót is, és csak azért nem a miénket, mert nem tudják a pontos címet. A barátnőmet is többször veréssel fenyegette, a közös barátunkat is veréssel fenyegeti. Kihez fordulhatnék segítségért? Kérlek segítsetek, mert már az utcára sem merünk ki menni és a barátnőm sem mer velem találkozni!

2012. szept. 30. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Na de mégis mi az oka ennek a tiltásnak ??

Mert valaminek kell lenni..

Ok nélkül egy apa ilyet nem csinál...

Nem is kis oknak kell lenni..szemed szine miatt nem támadna..

Azért, ha leirnád, pontosabb képet kapnánk a dologról.

Ezért nem tudok válaszolni a kérdésre sem, hogy mit tehetsz...

2012. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy beszari? Csak úgy hagyod, hogy fenyegessenek? Nem érdekelt volna, hogy kinek az apja, amikor kiejt egy olyat a száján, hogy eltöri valamimet egy hatalmas pofonnal jutalmaztam volna.
2012. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, kihez fordulhatnál segítségért? A Rendőrséghez, ez az az állami szervezet, amit az adónkból azért tartunk fenn többek között, hogy megakadályozza magukról megfeledkező emberek hatalmaskodását.
2012. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a gondja veled az apának? Talán ha ezt sikerülne megoldani, akkor minden probléma megoldódna.

Szerintem sem csinál ok nélkül ilyet egy apa.

2012. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is dokumentáld a dolgokat, ha mást nem, a telefon kamerájával! Jól jöhet még később...

2012. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát én apám nehéz eset.. de azért ő nem csinálna ilyet..


mit csináltál te félkegyelmű?..

2012. szept. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen egyszerű! Az ok az, hogy mint minden kapcsolatban, ebben is voltak veszekedések amiket a barátnőm elmondott az anyjának aki gyógyszerfüggő és idegbeteg, aki azonnal ki forgatott és felnagyított mindent. Érdekes módom ezek előtt az apja azt mondta jó gyerek vagyok és aztán közbelépett az anyja, aki nem bírja elviselni, hogy a lányának jobb legyen mint neki akit elhagyott a férje... Engem ok nélkül kezdett el baszogatni , mert én mindig ott voltam bármit kellett segíteni, soha fel sem emeltem a hangom, ő még is írogat, hogy "jobbikos paraszt ge*i meg hasonlók" és nem tudom hogy ez miért van. Én próbáltam kulturált lenni,de semmit sem érek vele.
2012. szept. 30. 16:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Kaptam már fenyegető leveleket, sőt anyám is kapott ilyet. A rendőrség nem csinálna semmit amíg vér nem folyik.
2012. szept. 30. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
"soha fel sem emeltem a hangom, ő még is írogat, hogy "jobbikos paraszt ge*i meg hasonlók" - Kérdező, zavart érzek az univerzumban, én ugyanis anarchistaként neked adok igazat, és azt mondom, hogy a konzervatív pater familiarisokat meg kell törni, meg kell fegyelmezni, kerül, amibe kerül, de te meg eszerint egy jobboldali, konzervatív, rendpárti csoport szimpatizánsaként pont hogy apósodat kellene, hogy megértsd... aki viszont, ha ezt hányja a szemedre, rejtély, hogy mért viselkedik keménykezű felbőszült családatyaként... na mindegy, kezdem megszokni, hogy nálunk semmi sem az, ahogy hívják:)
2012. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!