Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok es...

11 hetes kismama vagyok es elkapam egy hasmeneses virust. Az egesz csaladom beteg. Mit tehetek, hogy megovjam a babamat?

Figyelt kérdés

Haziorvosom csak idopontal rendel es 3 hetes varolista van.Igy amire kapok idopontot mar reg meggyogyulunk.

Semmi egyeb tunetunk nincs, csak hasmenes.

Normaflort iszunk, surun mosunk kezet fertotlenitos szappannal, hasznalunk kezfertotlenitot is.Mit tehetek meg a csaladomert es magamert?


2012. szept. 24. 23:30
 1/7 anonim válasza:
rendesen étkezettek próbáljatok meg segítséget kérni hogy ne kelljen sok mindent nektek tenni aludjatok sokat jó sok takaróval és ne egymás mellett legyetek mert nehezebben múlik el ha érintkeztek egymással sokszor szellőztessetek és jó sok hagymás tea lehet hogy nem finom de nagyon sokat segít !
2012. szept. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok folyadék.
2012. szept. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindent jól csinálsz már így is, csak egy tanács: válts háziorvost.
2012. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igyal sokat! Semmi baja nem lesz a babadnak. Nekem 10 hetesen volt hanyos hasmenos virusom, korhazban is voltam, mert olyan durva volt, nem birtam jarni csak maszni, ugy legyengultem, de s picinek semmi baja nem lett!

A lenyeg, hogy ne szaradj ki!

Mielobbi jobbulast!

2012. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom hogy ha van ügyelet nálatok akkor menny el oda mond meg neki hogy a háziorvosod 3hetes várólistára tett. Ott biztos hogy adnak valamit rá. Jártam már én is így. És rendes volt a doki.
2012. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszonom a tanacsokat :)


kulfoldon elunk es itt minden haziorvos ilyen :S iszonyu sokat kell varni.


igazabol jol van mindenki csak nagyon sokat kell wc-r jarni.Napi 20-25szor va szekletem.sokat iszok, es szelloztetek is, mert amiota kismama vagyok ugy erzem nem kapok levegot, igy mindig van nyitva legalabb egy ablak.


a hagyma tea mire jo? en azt hittem az megfazasra kell hasznalni.

2012. szept. 25. 16:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagymateat en is ugy tudtam, hogy kohogesre valo.

Mikor nekem volt ilyenem anno. En 5 orat toltottem a WC-n ugy, hogy nem tudtam rola leszallni, folyamatosan folyt belolem elol hatul minden. Utana nem tudtam jarni tovabb a faradtsagtol, kiszaradastol, de hiaba hozta a parom a vizet, azt is kihanytam. Igy kerultem infuziora vegul. De ha te inni tudsz es nem hanyod ki, akkor rendbe fogsz jonni es a babadnak nem lesz semmi baja.

2012. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!