Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel?...

Mit csináljak a férjemmel? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés

Egyetlen problémám van vele: rettentően motyog. Ezt ő váltig tagadja, bár mostanában már mások is szóltak miatta.

Egyszerűen nem érteni, hogy mit mond, mert nem artikulál rendesen.


Amikor egy 5 perces beszélgetés alatt harmincszor kérdezek vissza, hogy mégis mit szűrt át fogai kerítésén, ő lesz ideges, hogy miért nem értem.


Türelmes már nem tudok lenni, mert tényleg minden második mondatra vissza kell kérdeznem, néha már egyszerűen nem is reagálok, ha hozzám szól, mert nem értem, hogy mit mond.


Nincs beszédhibája, ez egyszerű rossz szokás, figyelmetlenség.


2012. szept. 30. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel videora ahogy beszel es mutasd meg neki
2012. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele :D sztrájkolj egy napig, vagy ne halld meg, és akkor legalább megcsinálja magának, amire megkérne, vagy rájön, hogy nem érted és már lef.sod
2012. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt már hónapok óta csinálom, de semmi hatása.
2012. szept. 30. 19:13
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Házasság ellőtt nem zavart?

Mond meg neki ha nem nyitja ki a száját akkor nem hallod. Ez mondjuk engem is nagyon idegesít, nekem egy ilyen munkatársam van, de a falra mászok tőle.

2012. szept. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azt is próbáltam, hogy én is elkezdek motyogni, ilyenkor a harmadik mondatnál már ő is ideges lesz, hogy nem ért.

Amikor mondtam, hogy látod, ezért megy fel nekem is a pumpa, akkor nem reagált (egyetértett), majd ugyanúgy folytatta.


Az a gond, hogy nem figyel oda.

2012. szept. 30. 19:18
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány éve éltek együtt ? Kezdettől ezt csinálta ?
2012. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 1-2 évben alakult ki. Előtte is motyogott néha, de nem ennyire. Valószínűleg kezdetben jobban odafigyelt erre.
2012. szept. 30. 19:23
 8/17 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve élünk együtt. Gondolom az is belejátszhat, hogy esetleg én sem vettem annyira észre eleinte. Mostanára kezdett el igazán idegesíteni, hiszen a kommunikáció 90%át megakasztja, zavarja ez.
2012. szept. 30. 19:24
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Beszélj egy ideggyógyásszal.
2012. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet, hogy te elttél figyelmetlenebb, türelmetlenebb?

Biztos, hogy nem hallod?


Nekem is mindig visszakérdez a férjem, minden mondatomra szinte, és borzasztóan idegesít. Ilyenkor soha nem ismétlem meg, és akkor kiderül, hallotta ám...


Lehet, hogy a párodat is idegesíti, hogy visszakérdezel, és bekerültetek egy mókuskerékbe.

De az is lehet, hogy romlik a hallása valakinek:-) Légy kicsit még türelmes.

2012. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!