Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira idegesít anyu! Nem...

Annyira idegesít anyu! Nem bírok vele egy légtérbe lenni mert kiidegel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pl:

Most itthon voltam egész héten mert beteg voltam. Ma elkezdtem nagyon csúnyán köhögni,valószínüleg légcsőhurut. Kimegyek a konyhába leülök,erre elkezdi: az igazgató azt mondta hogy 16 év a tankötelezettség és utána már bárkit elküldhetnek.Erre nagyon felkapom,mert mostanában ezzel idegel folyamatosan.Mikor nincs témába ez akkor is felhozza és nem tudom mi a fsznak mondja mert csak annyit nyögbe hogy "csak úgy mondom".Sunyi és idegesítő. Nem is értem minek mondja.Évvégi átlagom 4.3 volt gimibe szóval nem ezért mondja. Vagy azért mert betegen is befog küldeni kedden? Vagy mi az isten baja van már? Annyira ideges vagyok most,mert már 1 hónapja ezt hallgatom és ok nélkül,sőt megse mondja minek dumál ilyeneket és kiideges ezzel.Mit csináljak??????


2012. szept. 15. 12:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

bocs ha nyers vagyok de nagyon felidegesít ezzel már...

16 vagyok amúgy

2012. szept. 15. 12:06
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
A világért se akarok kötekedni, de mi lenne, ha konrétan rákérdeznél, hogy ezzel azt akarja-e, hogy hagyjad ott...?
2012. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

szerinted nem kérdeztem rá??!

Írtam hogy mindig azt mondja hogy "csak úgy mondom"

2012. szept. 15. 12:10
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok volt eddig a hiányzásod ?
2012. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

mármint az idei évbe vagy hogy?

Tavaly sokat hiányoztam mert csomószor beteg voltam.De mi van már betegnek se lehet lenni??:D Menjek be fertőzni?

2012. szept. 15. 12:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem neked szól a kérdés,hanem amúgy:)
2012. szept. 15. 12:18
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Te meg mondd neki ilyenkor, hogy 62 év a nyugdíjkorhatár. (Azt hiszem, ennyi.) És tedd hozzá, hogy csak úgy mondom. :D Röhögj rajta.

Vagy ilyenkor állj fel, és se szó, se beszéd, menj a szobádba. De mondhatod is, hogy elegem van a buta megjegyzéseidből. Mintha nem is felnőtt lennél.

Ilyesmikkel te is kiidegelheted. :D

2012. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

És mi az a betegség ami miatt nem mentél be?

Mert ha láz miatt az ok. De ha egy csúnyább köhögés miatt az már nem annyira ok...

2012. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
fertőző és az a lényeg. Nem fogok senkit megfertőzni,mert akkor meg én leszek lebszva mint tavaly...
2012. szept. 15. 12:25
 10/18 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen lehet betegnek lenni, bár a mai világban ez inkább már kiváltságnak tűnik.:)


Gondolom az miatt aggódik édesanyád, hogy sok lesz a hiányzásod és ennek következményei lesznek. De ez csak egy hipotézis.....

2012. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!