Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hanyagolnak el?

Roni123 kérdése:

Miért hanyagolnak el?

Figyelt kérdés

a szüleim 6 éves koromban elváltak(mert megcsalták egymást) utánna megváltozott minden.minden sokkal rosszabb lett.

most vagyok 16 de önbizalomhiányos , magányos , magamnak való , hallgatag ...4.es korom óta ,és ez azóta igy van, már nagyon bánom hogy miket nem tettem meg (hogy nem védtem meg magam...)ha megbántanak vagy bármi roszat mondanak róllam megpróbálom figyelmen kivül hagyni , de felhuzom magam rajta...ilyenkor sokat gondolok arra hogy öngyilkos legyek.

és ami van otthon, arról most nem szeretnék részletesen mesélni...az a lényeg épp ugy szar mint suliban.piszkálnak ugráltatnak mintha valami cseléd lennék... nem engednek semmit , kivételeznek ...


megkérdezhetném,de miért tenném?

ha utálnak , ezt miért mutatják ki?

hogyan tudnék ezen változtatni?



2012. szept. 30. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Üdv a kamaszkorban :)


Nyugi, kinövöd majd.

2012. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor tudsz változtatni, ha magad megváltozol.

Tudod, a körülményeidet nem mindig tudod befolyásolni,ezért jobb, ha elfogadod, és abból hozod ki a legjobbat, ami van.

Kezdj el örülni, mosolyogni, kedvesen viszonyulni másokhoz, légy nyitott, előbb-utóbb megváltoznak.

Védd meg magad, ha kell, de engedd meg nekik, hogy olyanok legyenek, amilyenek :-)

2012. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen de csak apró lépésekben és apró célokban gondolkodj először ,csak te tudod növelni az önbizalmad senki más ;)
2012. szept. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emlékeztetsz a gyerekkori önmagamra :( Sajnos ez mindig is így volt. Nem a szülőknek ilyenkor a legrosszabb a válás, hanem a gyereknek.


Mikor kicsi voltam a szüleim nekem is ezért váltak el. Megpróbáltam sírni, de nem ment inkább magamba fojtottam a dolgokat, ami később nagyon visszacsapott.


Az osztályomban mi voltunk a legcsóróbbak. Nem barátkoztak velem, mert nem tudtam elmenni velük minden héten moziba, vagy bulizni vagy nem jártam márkás cuccokba.


Megpróbáltam keresni a saját társaságomat, de akkor rájöttem hirtelen, hogy én egy kicsit hamarabb lettem felnőtt mint kéne.


Azt ajánlom, amit én is tettem. Keress magadnak egy olyan hobbit, amit élvezel. Iratkozz be valahova zenélni, sportolni, táncolni, énekelni vagy kezdj el valamilyen harcművészetet. A legapróbb sikerélmény is képes hatalmasat lökni az önbizalmadon. És hátha találsz majd egy rendes társaságot is.


Ha beszélni szeretnél írj csak privátban, van időm válaszolok.


22/F

2012. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!