Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik csak nyomulni tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik csak nyomulni tudnak egy csajra? Barátág kizárva? Csakmert amíg nem volt pasim körül voltam mindig véve fiúkkal, most hogy van, már jobban hanyagolnak. Miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
mert van pasid
2012. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elkeltél, és sztem te sem tudnál annyi időt szentelni rájuk, mint régebben, a párod fontosabb, ez természetes.
2012. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekünk ha belsőre szimpatikus egy lány, az már általában elég ahhoz, h bnőnek is el tudjuk képzelni. Nektek viszont ha belsőre szimpatikus egy fiú, de csúnya, akkor már csak barátkozni akartok vele.
2012. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor valójában nem tőled félnek, hanem a barátodtól, hogy ha nagyon féltékeny, akkor majd lecsapja őket, ezért úgy tartják jobbnak, ha inkább elkerülnek.


Vagy: kibújt a szög a zsákból és kiderült, hogy barátnőnek akart mind.


Szerintem e kettő közül lehet valamelyik.

24/F

2012. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!