Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőim hanyagolnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim hanyagolnak a pasijuk miatt. Miért? Rákérdezzek, vagy hagyjam őket a fenébe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy kevés barátnőm van,de velük szoros a kapcsolatom. Legalábbis eddig az volt. Aztán mindkettőnek lett pasija,és azóta hanyagolnak. Hívom őket ide meg oda,de nem érnek rám. Nekem már régebb óta van barátom,akit imádok még mindig,és ha lehetne vele tölteném minden percemet,tehát megértem,hogy inkább a pasijukkal vannak,mint velem. Viszont azt már nem értem meg,hogy nekem többször is nemet mondanak,ha találkozni akarok velük,viszont más (új) barátokra,haverokra van idejük.

Mondtam nekik,hogy ha lesz idejük rám,akkor szóljanak,de azóta se szóltak (1-2 hete),pedig gyakran látom őket fenn facebookon,meg hallom,h más haverjaikkal voltak. Akkor én már lejárt lemez vagyok,vagy mi? Rákérdezzek,hogy miért lett hirtelen ez,hogy nem akarnak találkozni velem? Vagy inkább sz*rjam le őket,és ha 2 hónap múlva rám írnak,mert az új barátaik lesz*rják őket,és pasijuk már nem lesz meg nekik,akkor jópofizzak,mintha mi sem történt volna?

Mi a jobb?

1. Elmondom nekik,h ez így nem barátság,és felkapják rajta a vizet,majd veszekedés lesz a vége.

2. Úgy csinálok, mintha semmi sem történt volna,és ha véletlenül összefutunk,vagy felkeresnek,akkor jópofizok nekik.

Azt figyelembe kell venni,hogy nekem nincsenek más barátaim,bár rajta vagyok,h keressek újakat,de nehezen megy a barátkozás. :(

19/L


2012. júl. 30. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ha leszarod őket.És utána sem kell jópofizni .. ilyenkor derül ki ki az igaz barát és ki nem.A pasik jönnek mennek de ha barátság igaz akkor az örök.Keress te is új barátokat.
2012. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De vajon észre sem veszik,hogy hanyagolnak?? Vagy csak nem érdekli őket?

Főleg az egyikről van szó, mert a másik azért néha rám ír facen,de találkozni neki sincs ideje...(bár neki tényleg sok programja van).

2012. júl. 30. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:

könnyű mondani, de nehéz találni :/

énis tapasztalom sajnos..

viszont őket már elfelejtheted, te semmiképp ne keresd őket.

2012. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos kevés olyan csaj van, akiket el tudok képzelni barátnőnek. Ezért is van, hogy főleg fiúkkal barátkozom...csak hát velük meg inkább haverok vagyunk, mert nem akarunk "belsőséges" kapcsolatot. :D Szóval jó lenne egy barátnő... :( Lenne mit mesélnem,de rájuk már úgy tűnik,nem számíthatok.:( Én már biztos nem fogom keresni őket...megtettem mindent,ha akartak volna,meg tudták volna oldani a találkozást. Kíváncsi leszek,mikor kezdenek el ők keresni.
2012. júl. 30. 23:31
 5/11 A kérdező kommentje:
De gondolom majd csak akkor,mikor látják,hogy szereztem új barátokat,és rájönnek,hogy nem ők nekem az egyetlenek. És "önző vadmacska" módon elkezdenek majd keresni,és ők nem hiszem,hogy nem fognak megsértődni,ha majd fontosabbak lesznek az új barátok,mint ők...
2012. júl. 30. 23:32
 6/11 anonim ***** válasza:
velem is pont ez a helyzet -.- nem hiszem el hogy nem tudnak egy héten egyszer a pasijuk nélkül lenni.. rossz érzés persze, dehát ha nem kíváncsiak ránk akkor elkell fogadni..egyszer úgyis észbe kapnak..:\ 20/L
2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen ez de kitartás :)
2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem fogja őket érdekelni már akkor se..

találtak mást, biztos látják h fent vagy chaten, de nem fognak írni mert mással beszélgetnek és az nekik jobb:/

2012. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akkor meg nem voltak barátok..aki a barátod az visszatalál még ha megis 'őrűl' egy pasi miatt !:)
2012. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... tehát azt mondjátok,hogy ennek már semmi értelme,és ne foglalkozzak velük,keressek új barátokat? És ha rám írnak később,hogy találkozhatnánk? Akkor mitévő legyek? Ez most hülyén hangzik,de kb rá vagyok szorulva a barátságukra,mert nincs más barátom.:(

Ők inkább a pasijuk baráti körével lógnak. Én is jóban vagyok a barátom haverjaival,de nem annyira,mert ők más világ... de ha annyira jóban lennék velük,akkor sem hanyagolnám a "régi barátaimat",csak mert most újakat találtam... Elég rosszul esik. Ha még csak 1-2 hétről lenne szó,akkor azt mondom,oké. DE most volt a bankettünk júniusban (osztálytársak voltunk),és azóta nem találkoztunk!(én minimum 4szer hívtam mindkettőt ide meg oda - külön-külön is,meg együtt is,de nem értek rám).

Ezek után nem fogom azon törni magam,hogy a kedvükbe járjak,nem fogom úgy intézni a dolgaimat,hogy találkozhassunk,mert azt hiszem,elég lehetőséget kaptak,hogy időt szánjanak rám.

Most akkor úgy fogom fel inkább,hogy új suli (egyetem), ott megismerhetek majd új embereket, új barátokat szerezhetek. Ráadásul magányomban jelentkeztem edzésre, jövő héttől járni fogok arra is, ott is szerezhetek új barátokat.:)

2012. júl. 30. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!