Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék új barátokat?

Hogyan szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos egy csalódás után elveszítettem a legjobb barátnőmet, legalábbis annak tartottam. Most hogy ráébredtem hogy miket művelt, nem ő hiányzik, hanem egy jó barátság, szeretnék adni és kapni is. A mai világban nehezen tudok bízni az emberekben, a többség érdekeket akar, elfelejtik ha a másik bajban van akkor ott legyen mellette, de ha neki van baja akkor kihasználni a másikat a végtelenségig. Nem csak a barátnőmben csalódtam ilyen téren, és nem keresem rossz helyen a barátokat, mert mindenféle helyen megfordultam már. Mégis olyan életunt és rágódó embereket találok! Bennem is van sok hiba, de elfogadónak tartom magam. Elfogadom a mások hibáit, mégsem találok megbízható társat. Van férjem aki meghallgat, de ő nem olyan, mint egy legjobb barát, akivel mindent meg szeretnék osztani. Mit csinálok rosszul?
2012. okt. 2. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnállak,én is ebben a helyzetben vagyok,most már nincs egy igaz barátnőm se,akit meg annak hittem,nem volt az,elkezdtem sportolni,azóta jobban megy az ismerkedés
2012. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 :DDköszi:) válasza:
ugyanez van velem is...nagyon rossz.Nagyot csalódtam bennük de most próbálom már elfelejteni és újakat keresni:)
2012. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat csalódtam már és ennek köszönhetően viszolygok az emberektől,mindig azt lesem,hogy hol akarnak átvágni.Sajnos egyre több az érdekember.
2012. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átérzem. Én egy 20éves lány vagyok...elég korán kezdtem mindent...! 13 éves voltam amikor egy akkor 21 éves csaj a "legjobb barátnőm" lett. Akkor már neki volt egy fél éves lánya, de kb a szülei nevelték fel. A csajjal sokat lógtam, hamar belecsöppentem vele a bulizós, pasizós életbe. 4 év kellett ahhoz hogy észre vegyem mennyire kihasznál, lehúz...és évekig sz@rt engem a hátam mögött. Bár ha visszagondolok levághattam volna, hogy csak kihasznál hisz a bajban mindig cserben hagyott! Mára már megszakítottam vele a kapcsolatot szerencsére. Most ott tartok, hogy kb "nincs" senkim. Tanulok, van egy 1.5éves kapcsolatom. Együtt is élek a sráccal, és persze megtudok vele beszélni bármit mégse olyan mint 1 igazi barátnő. Pasik vesznek körül nagy részt..meg van 2 lány unokatesóm akik fiatalabbak mint én úgyhogy még velük se nagyon tudok megosztani semmit. Lassan 3 éve hogy barátnő nélkül "egyedül" élem napjaim rengetek érzést magamba fojtva..nem a legjobb, de csak remélni tudom, hogy idővel változik a helyzet és nem maradok a sok ismerős között is "magányos"
2012. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Már mint a "hogyan szerezhetnék új barátokat" témában. Akár hová kerültem (iskolák terén), sehol nem találtam igaz barátnő(k)re. Igazából csak osztálytársnőim, évfolyamtársnőim voltak. Egy olyan lánnyal nem tudtam összebarátkozni, aki barátnőm lett volna. Pedig igyekeztem úgy viselkedni (beszélgetni, nyílt lenni), hogy barátságok alakuljanak ki. De valamiért nem voltak rám kíváncsiak. És sajnos mind a mai napig nem tudom, hogy mi ennek az oka. :(


Megkérdezhetem, hová valósi vagy?

2012. okt. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nekem is ismerős. Sok ismerősöm van, volt sok új osztálytársam az elmúlt évek alatt mégse tudtam 1 lánnyal sem szorosabb kapcsolatot kialakítani. Jól elvoltam velük mindig, sokat beszélgettünk neten vagy suliban..de közös programokra soha nem került sor senkivel mert egyszerűen nem voltak "nekem valók". Sok mindent éltem át is úgy gondoltam ők ezt úgysem értenék...talán ezért is volt nehézkesebb a helyzet...most már sajnos bánom, hogy sehogy nem tudtam közelebb kerülni barátság téren senkihez...mert hát...mégis csak hiányzik 1 jó barát...! 4es voltam.
2012. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szombathelyről írok :)

Rossz érzés látni, de valahol furcsám megnyugtató hogy nem vagyok ezzel egyedül!

Jó volna egy barátnő akivel el lehet mászkálni moziba, vásárolni, vagy akár otthoni főzőcskés beszélgetős délutánokat együtt tölteni :)

2012. okt. 3. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedj,ha máshol nem hát neten.pl ezeken az oldalakon

[link]

[link]

[link]

és persze itt is tudsz,ha akarsz

2012. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! :) Én Kapuvárról írok, úgy hogy nem is vagy olyan messze :)
2012. okt. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!