Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megfogok...

Mit csináljak? Megfogok bolondulni

Figyelt kérdés
Tiszta idegbeteg vagyok.. Nem bírok magamon teljesen uralkodni. A semmin sírok már néha. 15 éves vagyok, és lány. Például anyám megkérdezi, de tök szép hangon, hogy milyen süteményt kérsz? Lekváros jó lesz? Én meg: nem kell, elég egy zsemle. Erre ha hozza a süteményt már bőgők hogy én nem ezt mondtam, nem kell. Erre Ő mondja hogy, úgy hallottam, hogy ezt mondod, na akkor elmegyek mégegyszer a boltba. Én meg ordítok mint egy állat, hogy nem kell ba*dmeg inkább nem eszek na, ilyen süketnek lenni, takarodj innen, meg ilyenek :( tiszta roncs vagyok :( ha valaki arébb teszi azt amit leteszek már sírni tudnék,ordítani.. nem bírok parancsolni magamnak, aztán megfogadom hogy holnap már normális leszek, NEM, a holnap még szarabb.. ma is elküldtem apámat hogy takarodjon el itthonról mert nem akarok vele élni, mondtam anyámnak is hogy válasszon, vagy ő, vagy én, de ő azt mondta, hogy jöjjek a szobámba,és nyugodjak meg. nem bírom már :( tiszta fogyatékos g*ci vagyok, egy r*hadt szemétláda! közbe apám nagyon jó ember, az életét nekünk áldozza, éjjel nappal, megnyomorodik a munkába, akkor is gürcöl nekünk, anyám is úgyanilyen, de én nem bírom értékelni. már tiszta hülyének néz mindenki, pl van hogy meglököm anyám úgy hogy elesik sokkal kisebb is mint én (ő 155cm,én 170) aztán megbánom... de nemtudom mit csináljak, tiszta stressz vagyok mindennap, mindennap steresszelek ezen azon... azthiszem minden az én problémám.. ha anyám takarít aztán tesom összeb*ssza akkor mindjárt orditok nem azé csinálja senki h összeb*zd. és akkor kezdődik elöröl..tesommal is orditok,anyámmal,apámmal,komolyan már pszihopata vagyok :( ? mit tegyek?
2009. aug. 4. 13:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Tinédzser vagy. :)

Én pont ilyen hisztérika voltam, nem lehetett hozzámszólni, mindenen kiakadtam.

Próbáld meg visszafogni magad, hidd el tul leszel rajta.

Ha nagyon ugy érzed nem boldogulsz, kérheted pszichologus segitségét, de szeruintem simán tul leszel rajta.

Kitartás. :)


26/L

2009. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
menj el egy orvoshoz, elmebeteg vagy!
2009. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodj el azon hogy mért haragszol mindenkire, mért vagy ilyen utálatos. Egyébént meg menj el orvoshoz mert tényleg nem vagy komplett. És ha ezt így folytatod tényleg bekattansz és diliházba jutsz. Még túl fiatal vagy ehhez, irány az orvos, és ezt vedd komolyen ez nem játék!
2009. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egyszerű tini hiszti, sokkal rosszabb annál. Ne haragudj, de elviselhetetlen lehetsz, sajnálom az apukádat, aki meggebedik érted, meg az anyukádat, aki pl rohangál a boltba, hogy a kedvedre tegyen. De a lényeg, hogy felfogtad, hogy ez nem normális így, van, aki pont így viselkedik, és nem látja be, hogy szánalmas.

Fussál minden nap 5km-t, az talán annyira lefáraszt, hogy nem lesz erőd csinálni a fesztivált, és keress egy jó pszichológust, esetleg pszichiátert.

2009. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami sokat segithet, ha elkezdesz sportolni, sokat vagy a szabadban (nem gépezés meg tv) és lehetöleg fizikailag is kifárasztod magad.

Ilyen nagy lány már segithetne a háztartásban, akkor is jobban éreznéd magad.

(Egyébként ha ilyen a valóságban is a stilusod, akkor próblaj meg leszokni a trágárságról, szerintem legalább is eléggé visszataszitó - igaz, hogy ezt nem kérdezted, de azért gondolkodj el rajta, nem rosszból mondom)

2009. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
boxolj,kiütöd magadbo lka fájdalmat...este meg nem léesz kedved hisztizni, egyébként sztem menj orvoshoz sürgősen, lehet ciki de apád helyébe szájba vágnálak ugy hogy egy életre elfelejtsd ezt !:D
2009. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van, ez már nem normális.
2009. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvostól kérj beutalót a gyermekpszichiátriára. Így rémisztőnek hangzik, de ebben a nehéz időszakban szükséged van arra, hogy megtanuld kezelni a dühödet. Ki kell deríteni, hogy ezt mi okozza. Ott mindezt elmondhatod amit itt velünk megosztottál. A szüleidet szereted, mint írtad. Biztosan ők is aggódnak érted. Tényleg menj el szakemberhez. Így csak egyre rosszabb lesz és egyre több fájdalmat okozol a körülötted élőknek és ezáltal magadnak is.
2009. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idős koromban utáltam mindent és mindenkit ami rajtam kívül élt és mozgott. mindenkivel kötekedtem, nem bírtam elviselni senkit. felismertem hogy én okozom saját magamnak ezeket a sz*r helyzeteket, ezért eljártam otthonról, csak azért hogy ne kelljen a családommal lennem. később elkezdtem sportolni, ugyebár akkor sem voltam otthon sosem. a másik pedig, hogy folyton annyira kifárasztottam magam hogy már erőm sem volt a veszekedésekhez, hisztihez. nálam ez bevált, akkor tök normálisan tudtam viselkedni. mára már kinőttem ebből a hülyeségemből. :)

16/L

2009. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
52%
Én úgy megvernélek, anyád helyébe, hogy beszarnál, aztán nem lennél idegbeteg azt hiszem!!!!
2009. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!