Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megfogok bolondulni! . Segítsé...

Megfogok bolondulni! . Segítség valami tipp?!

Figyelt kérdés

Na szóval egy kicsi faluban lakom és van egy probléma.Kinnt búcsú van és fellépnek ilyen hibás énekesek.És most épp valami operát énekelnek és ide hallatszik egész a szobámig.És ez igy lesz egész este :@@

és itt az a gond hogy nem fogok tudni aludni meg márt most is kis idegesítő és földhöz vágom magam.Ablakot nem akarom becsukni mert megdöglök nagyon meleg van..esetleg valami ötlet?? :DD

Jajj istenem kegyetlen ez az opera...és ez igaz nem csak kitalált ökörség amit most itt össze hordtam...jajj és gondolom este az operán kívül meg valami 1000 éves nótákat fognak énekelni...:SS

utó irat:ha meghalnék ugye el jössz a temetésemre?


2011. szept. 11. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:

ocsi a hibákért csak az opera végtt nem tudok koncentrálni ..:DD

*meg fogok

2011. szept. 11. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjél mulatni.
2011. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

besenyő pista bácsi ugy nincs kedvem...meg hát aztán most nem is tudom kivel...

amugy meg nem nagy bucsu mart tavaly sem nagyon voltam kinnt ma kimentem de hát :SS

egyébként meg megőrülök marha fáradt vagyok holnap meg suli jesszus... :SS

2011. szept. 11. 20:09
 4/7 LuckyestLooser ***** válasza:
fülhalgató+Bowling for soup (együttes) igen ott leszek ha netán meghalnál...rast in piece's xD
2011. szept. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj ki egy kalasnyikovval, és csapj szét egy kicsit az emberek között. :D

Amúgy ne gondolj rá, egyszer úgyis bealszol. Velem is ez volt, amikor a szomszédék partiztak. Na az is kegyetlen volt, de aztán három körül sikerült elaludnom.

2011. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

LuckyestLooser-köszi.rendes vagy :) fülhallgató hmm jó ötlet :D

köcsflex-uram isten hát elhiszem rossz lehetett...3kor jesszusom..addig meghalok ..xDD

2011. szept. 11. 20:23
 7/7 A kérdező kommentje:
*köcsiflex
2011. szept. 11. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!