Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megfogok bolondulni holnapig!...

CoCCo3 kérdése:

Megfogok bolondulni holnapig! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

nagyon fáj a fogam,valamelyk nem jó és erről az egész fáj, alul felül is mindenhol.elől be van tömve és mikor voltam orvosnál az elején mondta hogy ha be lesz tömve nagyon fog fájni.van egy lyukas is és nem tudom mit kezdjek. holnap d.u. 4től rendel az orvos és megfogok bolondulni míg oda érek.se aludni se enni se inni se semmi.komolyan legszívesebben beleverném a fejemet a falba!nem tudok menni máshova mert nincs betegkártyám:S

kentem szegfűszeg olajjal,citrom olajjal mindennel de semmi nem jó.!!!!!!!!!!


2011. márc. 16. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg jó erős szilvapálinkával öblögetni (ne nyeld le csak öblögesd) Vagy jegeld le.
2011. márc. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Fájdalomcsillapító gyógyszer?
2011. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már biztos vettem volna be valamijen antibiotikumot.Régen sumetrollint vettem be, most meg doxiciclint, ha nagyon fáj a fogam.
2011. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
menjél be a kórházba a baleseti ambulanciára, és kérj cataflamot, fognak adni, ha elég kétségbeesett fejed van.
2011. márc. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapítókból válogass, azok közül is a "lórugás"-szerűek jöjjenek inkább szóba. Nekem csak ez jött be.

A pálinka csak úgy hatott, ha le is nyeltem. Egy bizonyos mennyiség után már nem fájt annyira a fogam, de semmi más se.

2011. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
persze be lehet rúgni pálinkával, csak másnap még szarabb lesz! az orvos felé lehelt bűzről nem is beszélve...
2011. márc. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

volt cataflam,algopyryn,minden de tényleg minden,

5 percig fáj utána megint nem és utána kezdi előről nagyon félek az estétől!:S

2011. márc. 16. 15:06
 8/8 anonim válasza:
Szerintem menj le a patikaba es mond el mi van ,hogy adjanak valmo eros fajdalomcsilapitot vagy valami .
2011. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!