Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tehetnénk?

Ilyenkor mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok,albérletben lakom,szobatársam is magyar.Rajtunk kívül a lakásban még 4 magyar van,de letagadják a magyarságukat,a többiek szlovákok,és állandóan azt beszélik(még a magyarok is)hogy a magyarok ilyenek meg olyanok...ti ilyenkor mit tennétek?szlovákiaiak vagyunk...
2012. okt. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint szlovákiai magyarok mondják magukat szlováknak? Ez magyarországi egyetemen van?
2012. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Elgondolkodnék, hogy esetleg igazuk lehet - a magyarok nem éppen pozitiv tulajdonsáokkal rendelkeznek a legtöbb esetben.
2012. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szlovákiai magyarok,szlovákiai egyetemen
2012. okt. 2. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs miért szégyellje senki sem, hogy magyar főleg ha egy idegen országban képes volt megőrizni a magyarságát. Sajnos sok a nemzetgyűlölő szlovákiában és ők gyávák ahhoz, hogy felvállalják a magyarságukat. Én erdélyi magyar vagyok, de a románoknak "bozgor" vagyis hazátlan a magyarországi magyaroknak pedig "oláh cigány". Semmi közöm se a cigányokhoz se a románokhoz azon kivűl, hogy itt születtem, de hát ez van :). De attól én még magyar vagyok és hiába mondanám, hogy román vagyok ha a nevem magyar. Sőt az volna a szégyen, hogy magyar névvel ne tudjak magyarul.
2012. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ott megértem, mivel nagy a magyarsággyűlölet, és sok hátrány ér Titeket. Nem?
2012. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!