Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » APEH tartózásunk van ilyenkor...

APEH tartózásunk van ilyenkor mit tehetnénk ha nem jött be semmi > jövedelem?

Figyelt kérdés
Elsősorban tudom, hogy visszamondatom az igazolványt de mit > tehetnék részletfizetés nélkül? Annyira szoros a nadrág szíj, hogy egy > darabig nem tudjuk fizetni! 3 hónappal maradtam el de olyan kamatot > tettek rá! Kérem segítsenek a válaszomra! Köszönöm előre is!
2009. jan. 22. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Részletfizetés kérelem? Azzal eleve 1-2 hónapot csúsztathatsz, de 2200 Ft illetéket be kell fizetned.
2009. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Igaz, évekkel ezelőtt, de nekem egyszer elengedtek egy tartozást szociális alapon. Kitöltettek velem az APEH irodában egy papírt, hogy nincs sem ingó, sem ingatlan vagyonom, sem jövedelmem. Mondjuk az csak néhányezer forint volt, és még diák voltam. Meg persze még nem ezek a barmok voltak az ország élén, akik a bőrt is lehúznák az emberről.
2009. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!