Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy normális és/vagy átlagos...

Egy normális és/vagy átlagos ember leírná hogyan telik egy napja?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy dolgozol, tanulsz vagy családot nevelsz.
2012. okt. 2. 21:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

25 éves, egyedül élő, dolgozó lány vagyok!

7-től dolgozom (ehhez 6 előtt kell kelnem, elkészülnöm és beérnem a helyi melóba). 15 órakor végzem, utána haza, közben posta-bolt, ha kell. Itthon "megebédelek" főttet, majd a szokásos tennivalók, ami épp van: főzés, mosogatás, mosás, teregetés, felmosás, netán takarítás... Kert is van, ott is van teendő - nyáron 8-ig kinnvoltam, mostmár nem. Átlagban fél 7 körül próbálom "lelőni" magam és kicsit újságot olvasni stb., majd vacsorát készítek, fürdök és kicsi tévé... Úgy 10-fél 11 körül igyekszem aludni menni!

2012. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
100%
6:30-kor felkelek, elkészülök, lemegyek reggelizni, barátnőimmel suliba megyek, ott poshadok 7-8 órát, irány ebédelni, vissza a koliba, vásárolunk kaját, vissza tanulni, chatelek, beszélgetünk, go vacsi, vissza tanulni, zuhany, duma, szunya :)
2012. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

27 éves vagyok, dolgozom, de még itthon élek.


Felkelek olyan 6 körül. Dolgozom 9-17-ig. Hazaérek kb. 7 körül. (Néha kicsit korábban.)

Itthon takarítok, mosok, vasalok. Amúgy, ha ilyesmit nem kell: szoktam itthon kicsit tornázni, vagy elmegyek sétálni. Emellett imádok olvasni, úgyhogy, ha időm engedi, este szoktam még. Ált. ide is feljövök kicsit, meg megnézem az e-mailjeimet. :) Aztán 10 után nem sokkal megyek aludni.


Hétvégén: kicsit tovább alszom, kirándulni járok, vagy moziba a barátaimmal, esetleg beülünk egy cukrászdába vagy teázóba. Imádom a színházat is, meg koncerteket.

2012. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

1 éves a lányom, itthon vagyok vele, az édesapja sajnos Angliában dolgozik és csak 2 hetente jön haza.


Reggel f6 felé kelünk, reggeli, átöltözés, játék. 9-10 között lerakom aludni a lányom, akkor kávézok és felteszem az ebédet. Ha maradt tegnapról, akkor netezek, beszélek a férjemmel. Ha a lányom felébred játszótér, bolt vagy bemegyek a munkahelyemre vagy egy barátnőmhöz. 1kor ebéd, után a lányomnak alvás, én takarítok, vasalok, ami éppen van. Ébredés után megint játszótér, aztán itthon játék, este fürdés, vacsi közben skyp a férjemmel majd neki alvás nekem tv, net.


Amikor a férjem itthon van ez annyiban más, hogy heti 4-5x hajnalban elmegyek tornázni és este ha ő hazaér akkor megkapja a gyereket és ő csinálja az esti rutint.

2012. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
6-kor ebredek, 7:30-kor indulok dolgozni, 13:30-14:30 ebed (kifozde,kfc,torok etterem, kinai), 17:30indulas haza, 18:00 otthon vagyok vacsora, 18:30 hirado, mosogatas, mosas, takaritas,vasalas,meg hasonlo dolgok, 21:00 furdes,alvas
2012. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
minden masodik nap dolgozom egesz nap,ma nyomtam 8-tol 19-ig holnap felkelek 7-kor,elmegyek edzeni,edzesrol kb 9.30 odaerek baratnomhoz,neveltlanyommal megcsinaljuk a hazit, aztan ragasztom a sztiroport merthogy szigetelunk naluk ezerrel,1 korul ebed,ragasztast megunom delutan 4-5 korul es hazajovok,letusolok,kajalok,szunditok 1 orat aztan megyek s futok vagy bringazok egyet-attol fugg milyen ido lesz,hazajovok letusolok es jon a baratnom mert ejszakas a heten s felem van a munkahelye,kicsit "romantikazunk" aztan o lelep 21.30 korul,en meg picit logok a neten s huzok aludni mert holnaputan ujra melo 8-19-ig...
2012. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Várom még őket és küldöm a pozitívokat!
2012. okt. 2. 22:31
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényemmel és a két kutyánkkal élek. Én még tanulok, ő dolgozik.

Reggel 6 körül kelünk, ő kávét főz én kómásan ténfergek, kávézunk, kivisszük a kutyákat, aztán fél8 körül elindulunk.

Én általában korábban végzek, úgyhogy ha haza felé vásárlok a vacsihoz. Haza érek, mosogatok, felmosok (kutyák miatt minden nap kell), megfőzöm a vacsit/ebédet (másnap azt viszi ebédre), ha kell mosok/teregetek. Kiviszem a kutyákat (ez változó, hogy mikor).

Fél6-tól fél8-ig bezárólag valamikor haza ér a párom is, beszélgetünk, kutyát sétáltatunk, aztán vagy nyomkodjuk mindketten a laptopot (mint most :)) vagy filmezünk, vagy olvasunk, vagy társasozunk. Lefekvés előtt még kivisszük gyorsan a kutyákat, olyan éjfél körül fekszünk le.


Ez akkor változik, ha vizsgaidőszak van, akkor csak kutyát sétáltatok, kávét vedelek meg idegbeteg vagyok. :)

2012. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Szüleimmel élek és nem van munkám.Reggel felkelek,egyedül vagyok a házban,cigizek,kávézok,gyakorizok,munkát keresek,tanulok,du párommal vagyok,este haza,kaja,itt rohadok,south park,utána alvás.
2012. okt. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 6-kor kelek, férjem már nincs itthon, dolgozik. Kávézom, beágyazok, böngészek picit, felöltözöm, készülődök, 7-kor keltem a fiamat, főzök neki teát, felöltözik és megyünk az oviba. Ha délelőtt dolgozom, akkor minden egy órával előbb történik. Ha nem dolgozom délelőtt, akkor leadtam a gyereket vásárolok, ha kell, haza jövök, pakolgatok, vasalok, takarítok, mosogatok. Ha épp rend van, akkor barátnőzök vagy csavargok, filmet nézek. Ha férj szabadnapos, akkor együtt töltjük a délelőttöt. Ebéd után kis szieszta ágyba bújva, egyedül vagy férjjel, attól függ itthon van-e.

Délután elmegyünk a lurkóért, ha az idő engedi csavargunk, játszótér, ha kell bolt. Ha nincs kedve akkor haza jövünk, játszunk, vacsit csinálok, mesét nézünk, olvasunk, rajzolunk.

Megfürdetem, megfürdünk, fogat mos, alszik. Mi férjjel még beszélgetünk, filmet nézünk, borozunk, aztán alvás.


Ha délután dolgozom, akkor férj megy a kölyökért az oviba és ők játszanak én nem vagyok itt, ilyenkor vagy még később érkezem.


28/n

2012. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!