Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan, akinek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan, akinek bejönnek a normális/átlagos testalkatú lányok?

Figyelt kérdés

Az átlagos úgy értendő,hogy pont normális.Se nem sovány,de nem is kövér. Általában itt végletekről beszélünk.

Ti ezzel hogy álltok? :)


2012. júl. 25. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése,hogy kinek mi a normális.
2012. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak a normálisok jönnek be :-)

ismerkedünk?

2012. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek.
2012. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a túl kövér(+15-20 kiló) az ami már nem jó, a többi jó,és akkor a többi ezer szemponton múlik
2012. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van abban,hogy nézőpont kérdése,kinek mi a normális.

Határoljuk be úgy,hogy a BMI testtömeg index alapján pont annyi,mint lehetne,ideális,nem több.

Pl:175 cm,65 kg

2012. júl. 25. 12:05
 6/17 anonim ***** válasza:
jó vagy, leszel a barátnőm?
2012. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
persze nem is kevés
2012. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez a bmi index totál butaság.


Nekem pl 80 kg-t ír mint ideális tömeg ,de azt nem veszi figyelembe a BMI index ,hogy az már igazán undorító lenne számomra. Nagyon sok izom van a testemen és nem vagyok kövér mint ahogy a bmi index szerint..


Én szerintem egy lány csak akkor számít kövérnek ,ha nem tud öltözködni. Egy duci lány is tud nagyon szépen kinézni ,ha ad egy kicsit az öltözködésére.

Ugyan ez a nagyon vékony lányokkal ,ha úgy öltözik az kifejezetten ronda tud lenni.


Szerintem az átlagos nő az mindenkinek egyedi. Ugyanis minden férfi egy ideálhoz hasonlít. A legszebb lány neki az aki a legjobban hasonlít az ideálhoz. Freud szerint a férfiak az anyához hasonlót keresnek így akinek az anyukája molett annak a párja is nagy valószínüséggel molett lesz és neki ez az átlagos.

Ugyan ez a lányoknál..


Így nem lehet meghatározni átlagot szóban esetleg képekben..


Én kifejezetten csinosnak találom az átlagos lányokat sőtt még ,ha van rajta 10-15kg felesleg ,de el tudja magát fogadni és mosolygós lány akkor részemről semmi akadálya az ismerkedésnek.

2012. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:köszönöm a bő választ,igazad lehet! :)

A bmi indexet csak példának mondtam,de képekkel valóban jobban lehetne szemléltetni.

2012. júl. 25. 12:25
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
bő nyálad van? akkoó szoptyá
2012. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!