Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál magaddal együtt élni?

Tudnál magaddal együtt élni?

Figyelt kérdés
Meddig tudnád magadat elviselni, egyáltalán hogy kezelnéd ezt a helyzetet?
2012. okt. 2. 23:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
57%
Csak magammal tudnék. Sajnos én nem tudok senkit elviselni a közelemben aki egy kicsit is más mint én.
2012. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, csak a házimunka lenne a problémás.
2012. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék neki. Mindig mindenhol tisztaság és rend lenne, senkire nem kéne rászólni, hogy ne pakoljon szét, ne hagyja a koszos cipőjét szanaszét, a kádat hajmosás után takarítsa ki, csinálja meg legalább akkor a macskaalmot, ha beteg vagyok, stb...


Sokat veszekednénk, de jól kijönnék magammal :)

2012. okt. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Ahhoz túl hisztis vagyok. :D
2012. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. VOlt hasonló jellemű barátom, mint én (meglehetősen karakán vagyok), együtt is éltünk, de igen hamar kiderült, hogy nem működőképes a dolog.


Szerencsére a jelenlegi párom jóval megértőbb, türelmesebb, de emellett határozottabb is, nem enged a hülye nyavajgásaimnak, így nagyon jól kijövünk.

2012. okt. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Egyedül a trehányság zavarna,ami folyamatosan uralkodik nálam.Különben bármeddig ellenék magammal.Mindig lenne főtt vacsi... :)
2012. okt. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.Ha engem a párom elhagyna nem lenne méggy olyan ember aki engem elviselne.Szörnyü a természetem sajnos,probaltam valtozni de nem ment. :(
2012. okt. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Természetesen. :)
2012. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Hát így kénytelen vagyok magammal együtt élni, de ha még egy lenne belőlem, akkor szerintem elkerülném a találkozást.


:-D

2012. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán. Mindketten elvonulnánk a szoba két sarkába, és jól ellennénk. A mosogatnivaló felhalmozódása meg egyikünket se érdekelné :)

Komolyra fordítva, ha olyan párom lenne, mint amilyen én vagyok néha, kiszaladnék a világból.

2012. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!