Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál magaddal együtt élni?

Tudnál magaddal együtt élni?

Figyelt kérdés
Meddig tudnád magadat elviselni, egyáltalán hogy kezelnéd ezt a helyzetet?
2012. okt. 2. 23:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. nem biztos. Viszont ami jó dolog lenne benne hogy mindenben megegyezne a véleményünk! :P Ugyanazt a zenét hallgatnánk, nem lenne veszekedés hogy most akkor melyik filmet nézzük meg. Ezt imádnám!

Viszont ami borzasztó lenne az a "monkosságom". Ezt csak a családom érti, rettentő háklis vagyok bizonyos dolgokra, mindig mindent úgy kell letenni ahogy az volt. Képes vagyok egy cipős doboz papírját eltenni emlékbe ha az nekem sokat jelent.

2012. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Persze, most is magammal élek együtt =D De egyébként van olyan, aki nem?!
2012. okt. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Óóóó, én nagyon jóba lennék magammal és minden tök jó lenne, kettő belőlem sok mindenre jó lenne. :)
2012. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
én egy ideje már együtt élek magammal, és még sosem érkezett panasz:D néha elfelejtem levinni a szemetet de aztán megbeszéljük és már barátokként bújunk ágyba. hasznos egyébként, a rezsin is tudunk spórolni, együtt fürdünk, stb...
2012. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nem valószínű. nyilván minden nap el kell viselnem magam, de ha lenne egy ikertestvérem ugyanilyen mentalitással, nem tudnám hosszú távon elviselni.
2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!