Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan szülőkr...

Mit gondoltok az olyan szülőkről akik nem hagyják együtt aludni a huszonéves gyerekeiket?

Figyelt kérdés

Lány 21 éves fiú 24. Mind a 4 szülőnek az a véleménye hogy az ő házában ne aludjon idegen, hanem menjen haza éjjel 11-12 órakor. Valójában nem idegen senki senkinek már, de mégis igy mondják. Tehát még soha nem aludtunk egymásnál 3 év alatt. Nem a szextől féltenek tudják, hogy az autóban úgyis megoldjuk. A körülményekkel semmi gond nincs egyikőnknél sem, tehát van külön szobája mindkettőnkenk, ami folyosóról nyílik.

És nem vágyunk arra, hogy pl közösen reggelizzünk a szülőkkel, hanem amikor ébrednénk akkor hamarosan menne is haza az ottalvó fél. Tehát egyáltlaán nem értem hogy mi lenne a zavaró nekik. Elköltözni csak fél év múlva tudok, az már nem sok idő szerencsére. Csak kíváncsi vagyok főleg szülők véleményére, hogy valójában mi az oka ennek a korlátozásnak? Titeket is zavarna egy "idegen" ha heti 1 éjszaka ott aludna?


2012. szept. 24. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Baromság.

Napi szinten zavarna, na de heti 1x úgy, hogy külön szobád van?

Ha tesóddal együtt laknál mondjuk egy szobában azt megérteném, de így nem.

2012. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez amolyan "ha én a saját hazamban nem élek házaséletet(szex),más se próbálja meg!!".
2012. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
A fiatalok részt vesznek a lakásfenntartásban?
2012. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát ez nevetséges! Jól kifogtátok ezt, hogy mindkét fél részéről ilyen begyepesedett szülők vannak. :( Még ha csak az egyik oldalról lenne, nem lenne akkora gáz, mert mehetnétek a másikhoz, de így? Ez iszonyat kiábrándító... 3 év alatt nem aludtatok soha együtt?

Én is tartottam tőle, hogy szüleim majd nem akarják megengedni, de trükkös voltam: eleve a párom sem mutattam be nekik, mentem hozzá aludni, aztán egész sokára megszántam őket, bemutattam, de közöltem, hogy onnantól kezdve járhat hozzánk aludni is.

Szerencsére mi már egy év után összeköltöztünk.

2012. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

A leírtak alapján nagyon sajnálatos ez a körülmény.

Az biztos, soha nem állnék a gyerekeim boldogsága elé.

Bár ehhez az oldalhoz képest én "konzervatívnak" számítok

ha már három éve tart a kapcsolat és mindenki tudja a családban meddig mentetek el, mi a fenétől félnek akár melyik család a másik párjától?

Hihetetlen milyen értelmetlen emberek vannak, olyan ostoba

helyzetbe hozzák szeretteiket. Az itt beírók több mint fele nem is regisztrálna ha egy cseppet toleránsabbak lennének az emberek egymáshoz.

2012. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Irigyek hogy ők nem tudtak normális helyen kufircolni fiatal korukban
2012. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én az egésznek a logikáját nem értem.


Lehet a gyereked valakivel, dughatnak is nappal, együtt lehetnek, ott lehet este 11-12-ig is....olyankor nem idegen, de ha ott akar aludni 1x, akkor máris az. Azon kívül hogy a szülő hülye, én nem látok rá más értelmes magyarázatot.

2012. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
57%

"Mit gondoltok az olyan szülőkről akik nem hagyják együtt aludni a huszonéves gyerekeiket?"


azt hogy f*szkalapok

2012. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez volt! Nagyon nehéz ügy!

Az ilyen felnőtt elvárja, hogy a gyerek érte éljen. Ez egy zsarolási forma. Az aggódás félelem. Mi a jóisten közöm van hozzá, hogy az anyám retteg attól, hogy nekem jó?

2012. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom, nálunk nem volt ez. Az enyémek meg még nem tartanak ott, de én időnként engedném.

Azt szeretném kérdezni, hogy ti kérdeztétek e a szüleiteket ? Hátha megtudnátok egyenesen a választ. Én is kíváncsi vagyok.

2012. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!