Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülsz mostanság?

Minek örülsz mostanság?

Figyelt kérdés
Annyi sok panaszkodás van a mai világban, hogy az embereknek már idejük sem marad meglátni a jó dolgokat az életben :) Lehet az egy kedvenc dal, amit hallottál ma a rádióban, vagy bármi. Mi az, aminek mostanában örültél? :)
2012. okt. 3. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy nem kell mennem dolgozni.
2012. okt. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
és annak nem örülsz, hogy van munkád? :)
2012. okt. 3. 01:31
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha mindent fel kellene sorolnom, itt ülnék egy ideig az biztos! :)

Elsorolom a (most már) tegnapi napot. Már ami eszembe jut.

Felkeltem reggel. Ergo még élek. :)))

Esett az eső, nem kellett virágot locsolnom.

Tegnap nem volt iskola. (Ma annak fogok örülni, hogy van. :) )

Gyakorolgattam matekból és egész jól ment. Ahhoz képest hogy azt hittem egy szót sem fogok érteni belőle. :)

Igaz, hogy a hangulatom egész nap vacak volt, mert összevesztem valakivel, de estére megoldódott, mert megbeszéltük.

Talán sikerült segítenem valakinek/valakiknek.

Hallgattam zenét, táncoltam, finom lett az ebédem, van egy csoki a hűtőben ami még rám vár, jó programjaim lesznek a hétvégén, és mindjárt megyek aludni. :)


(Egyébként az iskolából úgy tűnhet, hogy iskoláskislány vagyok, de valójában felnőtt nő, csak esti iskolába járok. :) Csak úgy mondom. :) )

2012. okt. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
...ja és most ennek a kérdésnek! :)
2012. okt. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Jajjdejó kérdés! Egyből elkezdtem kutakodni az emlékezetemben, hogy milyen pozitív dolog történt velem mostanában, vagy tettem-e valami olyat amivel okozhattam egy kis örömöt másnak vagy magamnak. Háááát...Nem jut eszembe semmi, de ez attól is lehet, hogy most egy nehezebb szakaszát élem az életemnek és egy kicsit gyenge vagyok. Semmi baj, reggel kisüt majd a nap és megmelegíti a szívemet. Az is elég egy kis örömhöz.
2012. okt. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
:) én meg annak, hogy vannak még ilyen emberek, mint te 2. válaszoló. Elvégre mindig lehet találni okot a sírásra és a nevetésre is, nem értem miért választják annyian a szomorkodást.
2012. okt. 3. 01:47
 7/23 A kérdező kommentje:
5.: a pozitív hozzáállásod fantasztikus :)
2012. okt. 3. 01:48
 8/23 anonim ***** válasza:
Hogy élek,hogy van egy csodálatos párom, hogy van mit ennem. Bár kevés étel jut egy napra, de van. Hogy egészséges vagyok, hogy a lehetőségek hatalmas tárháza áll még előttem:)
2012. okt. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vége van életem egy nagyon rossz időszakának,elkezdődött egy új,nem váltak valóra a rémálmaim.Azon kívül,hogy most nincs munkám és qrva csóró vagyok,jól érzem magam és örülök,hogy a párom mindig mellettem van.
2012. okt. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
tegnap vizsgáztam,és sikerült rájönnöm egy olyan feladat megoldására,amit még soha nem csináltunk.örülök,hogy van mit felvennem,van mit ennem,van családom.de a legjobban annak örülök,hogy hazajön a kisfiam ma este és sok nap óta végre megint magamhoz ölelhetem és megpuszilhatom.
2012. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!