Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érezted, hogy most már...

Mikor érezted, hogy most már lépned kell és ki kell mondanod vége? 8 éves kapcsolat. Nm tudom mit tegyek. Szeretem, de azt hiszem nem arra vágyom amit mostanság kapok tőle. Mennyi ideig gondolkoztál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
12 éves kapcsolat. 1évig gondolkoztam
2012. márc. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad le, ezért most felemlegetem neked, hogy a "leülünk és megbeszéljük" dolog nem jutott az eszedbe?
2012. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Szinten nyolc ev mulva lett vege! Es ugyan ilyen gondolatok miatt! Nallunk a tavolsag segitett a dontesben!Kapott az utolso evben egy kulfoldi munkat, es igy vegleg eltavolodttunk! igyis nehez volt kimondani , de ennelkul keptelen lettem volna! Mindig ujra latni ot!:S

Gondold at mik azok a problemak!Mi hianyzik a kapcsolatbol...mert lehet nem a szakitas a megoldas!

Ertekeld at az egeszet!!!

2012. márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
Talán kezd "ellaposodni" a kapcsolat közöttetek, hiszen ez már elég hosszú együtt töltött idő. Azt kell felmérned, hogy biztosan véget akarsz-e vetni egy ilyen hosszú kapcsolatnak, lehet-e változtatni a jelenlegi helyzeten, illetve érzelmeken (pozitív vagy negatív irányba!?), mennyi idős vagy, mire vágysz, illetve mi az ami kimaradt esteleg eddigi életedből és érdemes-e pótlni!? Én is 8 és fél éve vagyok együtt a párommal. Szerintem ne hamarkodd el a döntést, talán üljetek le és beszéljétek meg, mondd el őszintén, hogy mi bánt, mire vágysz; lehet, hogyha most szakítasz, később megbánod, bár lehet, hogy más mellett mindened meg lenne, mégsem lennél boldog. Vagy esetleg pihentessétek egy időre a kapcsolatot, akkor kiderül, hogy bírjátok egymás nélkül.
2012. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Megbeszélni próbáltuk, de ő nem látja problémának. Neki hülyén hangzik, de azt mondja fel sem tűnik, hogy soha sincs itthon, hogy az elmúlt 3 hónapban, nem voltunk együtt sehol, nincsenek közös programjaink, mindenki és minden fontosabb lett mint én. én meg itthon gubbasztok egyedül. Ma akadtam ki végképp amikor megkérte, hogy holnap jöjjön el velem valahová. Szabadnapos lesz és megtehette volna, de nem mert ő már megígért valamit az apjának. na kösz. Ha itthon van akkor érzem azt, hogy szeret meg akkor törődik velem, de nagyon kevés ez az idő. És nem mindig lenne muszály mennie. De ha vaalki kér valamit akkor ugrik. ha én akkor le vagyok sz...va.
2012. márc. 13. 20:41
 6/24 anonim ***** válasza:
Ha már megfordult a fejedben...akkor te is tudod a választ.Csak tudom hogy nehéz váltani.8év sok idő.Vagy még ugyanennyit beleadsz ebbe az állapotba úgy hogy semmi nem változik,vagy mersz és nyersz:)Ezt csak akkor,ha tényleg nem változtat a dolgokon.
2012. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nem ő az igazi, nem ő az a férfi, akihez feleségül mennél, akivel le akarod élni az életed - függetlenül attól, hogy hány éve vagytok együtt - ne húzd az időt: se a tiedét, se a párodét. Tudod, a megszokás nagy úr, de Neked kell érezni, hogy van-e ennek a kapcsolatnak valóban élrtelme.
2012. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 salamander válasza:
Az első este után. Aztán toltuk még négy hónapig. Beszéld meg vele. Mi és miért változott a kapcsolatotokban? Ennyi idő alatt vannak hullámvölgyek. Komolyabb oka lehet annak, hogy szakításon agyalsz, mint az, hogy "nem azt kapod tőle amire vágysz..."
2012. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
már a felesége vagyok :-( az elmúlt fél évben változott meg minden.
2012. márc. 13. 21:13
 10/24 A kérdező kommentje:
most kb egy hónapja gondolkozom, hogy kell-e ez neekm. De amikor itthon van mindig megingok, mert akkor meg olyan mint régen olyan kaibe beleszerettem amiért hozzá mentem. de nagyon kevés ez az idő amit együtt töltünk
2012. márc. 13. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!