Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fogtok csinálni ezen a...

Mit fogtok csinálni ezen a hétvégén a párotokkal? Mi lesz a program?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 10:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnos sok teendőnk van, így csak egy gyors családlátogatás fér bele. Valószínű otthon töltjük a nagyrészét a hétvégének, pomponokat gyártunk...
2012. okt. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Együtt leszünk! :)
2012. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Két hete nem találkoztunk, mert külföldön dolgozik, szerinted? :-)


Emellett 1 éves lesz a lányunk, szombaton szülinapi banzáj lesz. Vasárnap elmegyünk megvenni pár dolgot mert 2 hét múlva utazunk mi is :-)

2012. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Lehordom a maradék tűzifát a pincébe, amíg ő vigyáz a lányomra.
2012. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
betonozás,kert letakarítása meg lesz szüreti mulatság ha mindennel végzünk lemegyünk mi is.anyukám leviszi a gyerekeket.....így majd utánuk megyünk..
2012. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Pénteken megnézzük az Alien 3-at, szombaton sétálunk egyet, vásárolunk, este bulizunk (születésnapot ünneplünk: az övét és az enyémet), vasárnap kipihenjük a bulizást, lángost eszünk, herevere, stb... :)
2012. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Elkezdünk összepakolni, mert jövő hét után másik albérletbe költözünk. Nekem ezenkívül még kell főznöm is valami finomat. Forma1 is lesz, szóval valószínű amíg ő azt nézi én kipihenem a pakolást, a főzést meg az ebédet. Ha jó idő lesz, estefelé elmegyünk sétálni egyet, meg bevásárolni.


Este összebújunk, beszélgetünk. :)


Szerintem kb. ebből fog állni a hétvégénk.

2012. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
én egyetemre megyek, ő meg itthon marad:P
2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

6-os Isten éltessen! :))


Én még nem tudom, mert lehet, hogy haza kell mennie hétvégére, de ha nem, akkor elkísér a fellépésemre, amúgy meg nem hiszem, hogy most sokat együtt tudunk lenni, mert tanulunk. Ehelyett mondjuk inkább elmennék moziba vagy állatkertbe! :))

2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

pénteken buli, mivel dj és még ráadásul rezidens, ugyhogy szombat reggel nyolcra kb hazaesünk...najo...talán már hétre otthon vagyunk....aztán vmikor haza szüleimhez:) (városba lakunk...10kmrre van kb a község ahol szüleim...)ott szüretibál lesz...bár azt kétlem, hogy megnéznénk...szombaton majd csak elpunnyadunk...vasárnap meg bucsú:) igy ennyi kb:)

24L

2012. okt. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!