Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasok, akik több éve házasok...

Házasok, akik több éve házasok! Ti is szoktatok újra szerelembe esni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Két gyermekünk van. Most másodjára vagyunk túl a nehezén. (a kisbabás korszakra gondolok) Most, hogy végre több időnk jut egymásra, újra szerelembe estünk. Azt hiszem nálam kezdődött, és az, hogy gyakran kezdeményezek a férjemnél (szex, összebújás, simogatás, stb.) ez rá is átragadt. 16 éve vagyunk egy pár, nagyon fiatalon ismertük meg egymást. Most ismét érzem a pillangót a hasamban, mikor jön haza, izgatott vagyok. ...és boldog :)
2012. aug. 30. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk! Éljetek boldogan!
2012. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó nektek...
2012. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 harleynagyi ***** válasza:
ez egy nagyon termezetes dolog es legyel nagyon boldog , En mar oreg hazas vagyok de meg mindig imadjuk egymast , Ezt nevezik boldog hazassagnak
2012. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irigyellek benneteket.
2012. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de jó ilyet olvasni! ezek szerint van remény :)
2012. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen... ez a boldog házas élet. tiszta szívből kívánom, hogy még legalább 50 évnyi ilyen boldogságot.
2012. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy létezik még ilyen.:)
2012. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi 8 éve élünk együtt, 3 éve vagyunk házasok...és igen... szinte folyamatosan szerelmesek vagyunk... :)
2012. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az első egy hónapban éreztem pillangót a hasamban a párommal. Még nem vagyunk házasok, csak tervezzük, de most a kérdésed elgondolkodtatott. Ha lehetnék valakivel boldogabb, akkor nem biztos, hogy leragadok itt.
2012. aug. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!