Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet lekötni egy 4...

Mivel lehet lekötni egy 4 éves lányt hogy ne piszkáljon egész nap?

Figyelt kérdés

A barátnőmékhez költöztem egy időre és ott lakik a nővére a férjével és a lányukkal. Betegek lettünk úgyhogy nem járunk oviba/dolgozni így egész nap vele vagyok de ezt már nem bírom idegileg. Alapból nem szeretem ha valaki sokat beszél föleg h arról ami nem érdekel a gyerek meg mond mindenfélét a lepkedarázsról meg a rókakutyáról, kérdezősködik egy csomót és ha nem válaszolok akkor megkérdezi még ötvenszer. Pár percig, óráig nyugodtan csendben játszik egyedül vagy bekapcsolok valami mesét de kis idő múlva jön hozzám. Azután fáraszt. Nem akarok rosszul bánni vele de sokszor már nem sok kell ahhoz hogy rákiabáljak, amúgy is imád engem :D

Mivel lehet egy ekkora gyereket akár több órára is lekötni?


2012. okt. 3. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
A gyerekekkel foglalkozni kell!
2012. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Én hülyét kapnék tőle.
2012. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%
Rakd ki a játszótérre és tegyél ki mellé felügyelni valakit.
2012. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

"Mivel lehet egy ekkora gyereket akár több órára is lekötni?"


Vastag szigetelőszalaggal, több rétegben, a szájára is.

2012. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
még egy 5-6 éves gyereket sem lehet lekötni több órára....nemhogy egy 4 évest aki most a legkíváncsibb
2012. okt. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
ha beszélgetsz vele.....
2012. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

TVben mesecsatorna, vagy egyszervolt.hu:)

Mindig adj neki valamilyen feladatot vagy ötletet. Például mutasd meg neki, hogy kell kártyavárat építeni és akkor elszöszmötöl vele egy darabig, hogy ő is megpróbáljon építeni egy nagyoz. Aztán kérd meg hogy készítsen neked dolgokat és akkor azzal is ellesz egy darabig. Pl: légyszi csinálj nekem gyurmából egy kutyát. Tudsz 100 színű pillangót rajzolni, megmutatod? Aztán ha kész persze örülj neki, és dícsérd meg, akkor lesz kedve a következő "feladathoz" is. Játszatok Csendkirályt.Esetleg bújocska és ne találd meg egy óráig:D

2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A Bújócskát nem ajánlom.:D:D abból nem fogsz szabadulni sosem..:D tapasztalat.:D:D
2012. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 ava87 ***** válasza:
63%
Több órára sehogy :) Ha szeret mesét nézni, akkor egy ideg elvan azzal, de utána ki kell találnod valami mást. Adj neki kifestőkönyvet meg színes ceruzát, hátha. De ha csak te vagy ott, nem fog órákig békén hagyni, ebbe bele kell törődni. Ő még gyerek, neki természetes, hogy időről időre elkezd csacsogni annak, aki épp a közelében van, nem is nagyon lehetne tőle elvárni, hogy egész nap lefoglalja magát.
2012. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Foglalkoztató füzet ovisoknak, kifestő, könyvek, játékok, séta, játszótér-ha nem akarsz sokat beszélgetni vele.
2012. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!