Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy beleszerettetek valakibe, aztán össze is jöttetek vele nagy örömötökre, és végül kapcsolatban egész más volt az adott személy, csalódtatok?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?
2012. szept. 19. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az számít, hogy 2 hónap után kiderült, hogy pont az ellenkezője annak, mint amilyennek addig mutatta magát? Természetesen szakítás lett a vége, bár elég hosszú huzavona után, sajnos.
2012. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire is gondoltam.
2012. szept. 19. 23:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez volt kb a helyzet. És nálunk is hosszabb huzavona után lett kimondva a szakítás.
2012. szept. 19. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szerettem bele előre, de nagyon tetszett és szimpi volt. Egy igazi kis tündér. Aztán miután összejöttünk és idővel totál belezúgtam, jöttek a gondok. Először csak a fura dolgok, meg a pletykák, de be kellett látnom hogy amilyen kis tüneménynek mutatta magát, annyira ócska kis k.... volt.
2012. szept. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Rövid életű volt a kapcsolat (2 hónap), kiheverni már tovább tartott. Mivel vidéken laktunk, kis településen, nem tudtam elkerülni. Sok közös barát van, plusz van közös érdeklődési kör is, a programokat meg meg kell becsülni, ha van, szóval azóta is van,hogy találkozunk. Haveri viszony van, ha találkozunk jól elbeszélgetünk, de ennyi. Most már mindketten elköltöztünk onnan, így ritkán jön össze egy-egy véletlen összefutás.
2012. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beleszerettem, összejöttünk boldog voltam. Megismertem aztán ki is szerettem belőle, nekem könnyű volt a szakítás.
2012. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Óh, igen!!!!!

Életem legeslegnagyobb csalódása volt!

Életemben nem csalódtam akkorát senkiben, mint ebben a srácban.

Olyan jószívűnek, melegszívűnek, kedvesnek mutatkozott, a kapcsolatban meg kiderült, hogy távolságtartó, kritizálós, piszkálódó, beképzelt undok dö.g!

Ááááá!

Még most is kiráz a hideg, ha rá gondolok.

2012. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt. Beleszerettem egy tündéri lányba, összejöttünk nagy örömünkbe, ő meg később mással, amíg elméletileg velem volt. Hát a kapcsolat rövidebb ideg tartott, mint a pofon utáni időszak :)
2012. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!