Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is gondoltatok már arra,...

Ti is gondoltatok már arra, hogy szívesen otthagynátok az egész családotokat, és új életet kezdenétek?

Figyelt kérdés

Én mostanában mindig erről ábrándozom... Hogy titokban dolgoznék, gyűjteném a pénzt, és mikor leérettségizem, utána minden szó nélkül itthagynám a családomat, nem hagyném levelet, semmit, és örökre eltűnnék.

Szívesen kezdenék új életet egy másik országban. Úgy érzem, a szüleim tönkretették az eddigi életemet, nem akarom, hogy miután a saját lábamra álltam, továbbra is a részesei legyenek.

Mit gondoltok? Ti is éreztetek már hasonlóan?

16/L


2012. szept. 29. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Gondoltam, aztán egyetem alatt meg is tettem.
2012. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi idősen, mint te gondoltam.. Aztán megtanultam értékelni őket, rájöttem, hogy sehol nem tartanék nélkülük. Ma már hálát adok neki, hogy van családom, hogy segítettek felnőni, hogy támogattak és rendes embert neveltek belőlem.. Sose lennék képes akkor fájdalmat okozni nekik, hogy szó nélkül eltűnjek..
2012. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki nincs jó viszonyban a családtagjaival, ha keserűek a velük kapcsolatos emlékei, akkor teljesen megértem, hogy új életet akar kezdeni.

Néha én is gondolok erre. Néha elbúcsúznék örökre, néha nem / max egy időre /. Lehet hogy én sem hiányoznék annyira senkinek. Akit a legjobban szerettem a családból és ő is engem, sajnos már nem él.

2012. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
37%
Ebben a korban természetes hogy ilyeneket gondolsz.Nekem sem volt jó kapcsolatom a szüleimmel tini korombam de ma már eggyáltalán nem így van.Várj pár évet és te is meglátod hogy így van.
2012. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!