Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak magunkra...

Szerintetek is csak magunkra számíthatunk?

Figyelt kérdés

sokszor voltam szerelmes, sok barátom volt, sok ismerősöm és nagy családom. Mostanában rengeteg barátom elpártolt tőlem, sok ismerősöm levegőnek néz, és a családtagjaim sem nagyon állnak ki értem. Legeslegnagyobb csalódást a barátom okozta. Aki mindig mondogatta, hogy rá számíthatok bármi baj van, de most megmutatta, hogy annyira mégsem...


Itthon feküdtem betegen, miközben ő bulizgatott a haverjaival. Mondanom sem kell, hogy ez mennyire rosszul esett abban az állapotban.Félek, hogy később sem számíthatok majd rá, ha bármi probléma lenne, és magamrahagyna...Megbocsássak neki? Ti hogy döntenétek?


A családtagjaim nem jönnek a közelembe, nehogy elkapják tőlem a náthát és a lázt.


Annyira magányos vagyok néha. Mindig is egy társasági lény voltam. Sosem voltam egyedül. Ha mégis, akkor önszántamból. Nem vagyok bunkó sem, és nagyképű sem. Valami megváltozott és nem tudok rájönni, hogy mi. Szomorú vagyok emiatt. Nagyon! Mit tegyek? köszönöm előre is a segítséget!



2012. okt. 3. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha te a nagy szerelmeid közepette le sem tojtad őket akkor most se várd.
2012. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Attól, hogy TE beteg vagy, nem kell a barátodnak otthon dekkolni, hacsak nem vagy életveszélyben vagy ájulásközeli állapotban.

Nem lehet, hogy nem "valami" változott meg, hanem te változtál meg, és olyan elvásárokat támasztasz, amiket nem szabadna, mert nem reálisak?

2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ha az nem reális, hogy 40 fokos lázzal otthon fekszek és ki sem birom nyitni a szemem és csak egy jó szót várnék, vagy egy puszit a homlokomra, akkor sajnálom...

Egy teát nem kaptam senkitől 1 hétig...

2012. okt. 3. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez kicsit szomorú :( Mondjuk nekem nincs senkim párkapcsolatilag, meg nem is volt sosem, csak az anyukám és a tesóm van. De mindketten nagyon gondoskodóak meg minden. Amikor beteg vagyok, akkor is ápolnak meg mindig felhívnak, hogy hogy vagyok meg minden. Furcsa, hogy a barátod meg a családtagjaid így viselkednek.
2012. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a jövőn rágódj, hanem a jelenen..Beszélj a pároddal, mond el neki, hogy mi az, amit szeretnél. Ha már megtetted, akkor szerintem viccesen süsd el, hogy törődhetne jobban veled, mert ha ő lesz beteg, Te is ennyit fogsz vele (ez szerintem jó lecke lenne). Ha szeret, akkor megpróbál változtatni, ha ő eleve ilyen, akkor ne haragudj rá és dicsérd meg, amikor látod, hogy igyekszik. Ha sokat szólongatod, akkor lehet azért sem csinálja, a dicséret célravezetőbb. Ne szomorkodj, mert az semmin nem segít, fontos a pozitív kisugárzás és az, hogy higgy magadban, és az emberek visszamosolyognak rád (néha ennyi is elég). Lehet demagóg szöveg, de nekem bevált:)
2012. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Nátha 40 fokos lázzal? Te leszel az új szócikk az orvosi felfedezések könyvében!
2012. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hol élsz? ( a szüleiddel vagy külön a pároddal?)
2012. okt. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szüleimmel lakok még. és a pasim is az ő szüleinél. Hétközben koleszosok vagyunk mindketten, de nem egy városban....
2012. okt. 4. 14:42
 9/10 A kérdező kommentje:
ő 21 én 19
2012. okt. 4. 14:42
 10/10 anonim válasza:

Ezt szomorú hallani! Viszont az jó, ha te jobb vagy a többi embernél és te többet is tudsz adni. Én is ilyen lennék másokkal, nem hagynám őket faképnél!


Tényleg jó lenne elbeszélgetni a pároddal, ahogy az előző kommenteknél is tanácsolták! Így első olvasatra valami "nem tiszta" a kapcsolatban, de lehet csak én nekem furcsa ez a szövegből.

2012. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!