Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igazából csak magunkra számíth...

Igazából csak magunkra számíthatunk, egytértesz?

Figyelt kérdés

Nekem nincsenek 'legjobb barátaim' vagy párom, nem akarom megosztani senkivel a lelki dolgaimat, elég közvetlennek látszom, és sokan azt hiszik sosem vagyok szomorú, de ez nem így van, csak épp nem szeretem megosztani senkivel, jobbnak látom ha magamban tartom problémáimat, gondolataimat, az emberek annyira felszinesek.


Nem merek párkapcsolatba lépni,mert az bizalmon alapul, én eleve bizalmatlan vagyok,nálam nagyon hosszú idő mire kialakul, de ezt legtöbbször senki nem tudja kivárni.

Vigyázok az érzéseimmel,nem mutatom ki őket, csak ha már megvan a bizalom.

Úgy érzem mintha soha senkire nem számíthatnék, és ebből nem tudnék kilépni.

Csak én jártam így?


2010. júl. 3. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem rosszat teszel magadnak ha bezárod az érzéseidet. előbbutóbb megesznek belülről. niyss a világra! meglásd csodaszép is tud lenni...
2010. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, én is, csak ez ennél sokkal bonyolultabb...
2010. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És honnan van lelki életed? Bocs de mit csinálsz ha nincs se barátod, se párod? Dolgozol, eszel, alszol? Egy másk embernek te ugyanolyan felszínes vagy mert nem ismer.
2010. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én sokáig így gondolkodtam mint te . de aztán rájöttem , hogy sok ember még nálam is szarabb helyzetben van. és arra is rájöttem , hogy sosem vagyok egyedül , mert ha más nem is , de a hitem az mindig velem van és az szerintem nagyot nyom az ember látásmódján és hozzáállásán a dolgokon . ha hiszel valamiben magadon kívül az erőt ad és segít, hogy változtass.

szerintem.

22/f

2010. júl. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!