Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek itt művész...

Van valakinek itt művész férje? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Mi 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk egy éve, eddig minden csodálatos volt. Felvetette a házasság ötletét, ami örömmel tölt el, de kicsit félek, hogy mi lesz, mert ő az a fajta ember, aki igényli a szabadságot, gyakran az egyedüllétet és nem tudom, hogy ez mennyire fér bele egy házasságba. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy akinek elhivatott művész a férje, akadtak-e emiatt problémái a házasságában?
2012. okt. 4. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak egy művész lehet ilyen, rengeteg olyan ember van aki igényli az egyedüllétet, szabadságot, én is ilyen vagyok. Ettől még ha valaki fontos a számomra akkor azzal szívesen osztom meg az egyedüllétemet... vagy hogy mondjam. Nem hiszem hogy gond lenne ebből. Legfeljebb ha a másik fél olyan aki minden percben rajta csüng. De az egy normális kapcsolatban is túl sok.
2012. okt. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha már három éve együtéltek, akkor szerinted mi valtozik a mindennapokban a házassággal.


Ha eddig meg tudtátok oldani a szabadságigényét meg egyedüllétre való igényét oldani, akkor ezután sem lesz más, feltéve, hogy te nem gondolod azt, hogy a házasságkötés napjától a tulajdonod, és napi 24 órát kell a nyakán ülnöd.

2012. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért gondolnám ezt?
2012. okt. 4. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Egy éve együtt éltek, szerinted mi változna meg egy papírral? Jó, jogi értelemben sok minden, de a gyakorlatban? Ha eddig el tudtad fogadni, ez szerintem nem gond.
2012. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

lehetetlen rájuk sablont húzni,mindenki más

én összeházasodtam 1 zenésszel 19 évesen,majd elváltunk fél év múlva.két művészlélek nem fér meg,v csak nehezen,nekünk nem ment.

persze csodás volt az az idő,amíg tartott a dolog,de a vége borzalmas volt.én utáltam,h híres,ő utálta,h nem csak ő híres :)

24N

2012. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok nőben, hatalmas szabadságigénnyel, szóval ha mégse kell a pasi, küldd hozzám :D
2012. okt. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém egy igazi pénzművész.Csak úgy dől a lé neki,nekem meg egy nyomorult,kibebaßott,szájbaqrt kétkezi hülye munka sem jön össze,mert mindig elhappolja előlem valaki az utolsó másodpercben.
2012. okt. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!