Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a kiborulás? Ti mit...

Jogos a kiborulás? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A barátom nyáron múlt 18. Mivel a gimi,ahová járunk,elég messze van a lakhelyétől,úgy döntött,hogy az egyik haverjával bérelnek egy kisebb "legénylakást" a környéken. Amikor ezt otthon közölte,az anyja tökre kiborult,és azt hajtogatta,hogy ha kibérlik a lakást,kidobja otthonról.....szerintetek normálisan reagálta le? Ti mit tennétek a helyében? (meg a barátom helyében)
2012. okt. 4. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
mivel már felnőtt, sztem ő maga is eldöntheti hol akar élni..ha a saját pénzén bérli a lakást, akkor nincs senkisek sem beleszólása..megértem az anyukáját, de kidobni mégsem kéne....szerintem a barátod beszélje meg nyugodtan az anyukájával..biztosan meg fogja érteni, hogy a fia már felnőtt...:))
2012. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ki fizeti az albérletet, dolgozik suli mellett a barátod?
2012. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Beszélje meg a párod az anyukájával, hogy ha lehet akkor azért békével válljanak el,de menjen.

Ugyanakkor felmerül a kérdés, hogy miből fogják fenntartani az albérletet és magukat?

2012. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A haverjával fizetnék közösen,mindketten dolgoznak suli mellett,és az anyja azt mondta,nem bízik benne.......
2012. okt. 4. 17:52
 5/22 anonim ***** válasza:
Az anyja nem benne nem bízik, hanem tudja hogy hogy (nem) nevelte a gyerekét. Aztán van amikor koppan az anyuci.
2012. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
utolsó : azzal érvel,hogy nem bízik benne,mert dohányzik,és mert 16 évesen csináltatott egy tetoválást. Ezek az érvek ><
2012. okt. 4. 18:01
 7/22 anonim ***** válasza:
Kollégium nincs? Vagy az nem megoldható a munka miatt? Minden esetre ha van rendes munkája amiből tudja fizetni magának az albérletet, szerintem nem jogos az anyuka reakciója. Nem őt akarná lehúzni. Szerintem félti attól, hogy ilyen hamar kirepül otthonról.
2012. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát, akkor anyuci régimódi, nem is fog változni...de ha engem kidobna mert 18 évesen saját lábra akarok állni, akkor nem is kellene ilyen "anya". A fájó elszakadást másképp kell(ene)kezelni....mondjuk pl lelki támogatással...
2012. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
18:01-es : igen,a munka miatt nem jó a kollégium,mi is gondoltunk rá. Amúgy meg,ehhh,az anyja azt mondta,MINIMUM 25(!!) éves koráig otthon KELL maradnia......én ezt nem értem....
2012. okt. 4. 18:05
 10/22 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "ehhhh" vagy csak valakit így szólìtottál meg?

Anyuka idövel beletörödik.. rá kell hagyni!

2012. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!