Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi részéről meddig...

Egy férfi részéről meddig érdemes gyermeket válalni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyi az az életkor ameddig érdemes úgy, hogy föl is tudja nevelni becsülettel.
2012. okt. 4. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Matekozzunk kicsit! 60 évesen már nem érdemes, mert rizikós. hogy lásd felnőni. DE ellenpélda is van. Sok híres szinésznek "öregen" is születtek gyerekei. Szóval, ahogy érzed!
2012. okt. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
40-45. max 50. évesen.
2012. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is 45-re szavaznék, max. de az már tényleg a végső 50. Annál idősebbként már kitolás a gyerekkel.
2012. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
A magyar férfiak várható élettartalma 69 év. Ebből kiindulva én a 40-et tartom felső határnak.
2012. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet egyértelmű számot mondani, apám 40 volt amikor születtem, most 80 múlt és még megy az unokák után, jó az egészsége.

Barátnőm apukája meg akkor halt meg amikor 4 éves volt, harmincvalahány évesen.

2012. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem erre nincs szabály, apukám 53 volt, mikor születtem, kisebb fajta csodának tekintenek a szüleim, mert anyukám se volt sokkal fiatalabb. Korukhoz képest jól vannak, apa most múlt 80, még önellátó és elég sokat van az unokáival. Szerintem ezt a párnak kell eldöntenie, hogy x évesen akarnak-e gyereket. És a nőnek azt is figyelembe kell vennie, hogy annyi gyereket vállaljon, amennyit egyedül is el tud látni, ha a férjével ne adj Isten történik valami tragédia.
2012. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
A 35-öt mondanám, hiszen egyrészt szeretné az ember látni, ahogy felnő az utóda, másrészt azt sem szeretné, ha nyugdíjasan még a rockkoncertekről hajnalban kéne összeszednie a gyerekét.
2012. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukám 45 éves volt mikor születtem, így én ezt mondanám. Öregecske már kicsit, de bőven fel tudott nevelni, az egyetemi oktatásomról is gondoskodott.
2012. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
63 apám ennyi volt mikor születtem és van még 4 tesom.most 97 éves és jÓ karban van dolgozik meg orvos
2012. okt. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

45, max 50, orvosi szempontból lehetőleg 40 előtt. Pont mint nőknél, ezért nem igaz az, hogy a férfiaknak több idejük van...

Illetve figyelembe kell venni, hogy mennyi ideig fog élni az illető férfi, de ezt nem az átlagból kell kikövetkeztetni, hanem a felmenői életkorából, mert nagyrészt genetikán múlik.

2012. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!