Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes foglalkozni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkozni egy ilyen lánnyal? Alapjáraton normálisnak néz ki, de nagyon sok férfi veszi őt körül és facebook-on is rengeteg közös pary fotója van más-más férfiakkal. Mennyi az esélye, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 21:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy nagyon jó képű férfiakkal van lefényképezkedve.
2012. szept. 11. 21:42
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
nem. az ilyeneket meg megdugni érdemes egyszer, de semmi több.
2012. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom, érzelmek kizárva, csak szex. Tipikus bulikurvä.
2012. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát bulizni azt szeret. Nyilván nagyobb esélye van annak, hogy félrelép, mintha egész nap otthon ülne egyedül.
2012. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem akarok általánosítani,de az ilyen lányoknak.....hát sajnos tényleg csak szexuális vágyak kiélésére szolgálnak :D
2012. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek millió fiú barátja van, és volt is v 20 pasija (de 1ikkel se feküdt le, mert komolytalanok voltak)...és nem kell féltékenykednem 1 pillanatra se, mert valami fura oknál fogva nem érdekli a többi fiú mióta járunk...tehát...ha meg tudod tartani nem para :P
2012. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20 pasija volt de egyikkel sem feküdt le???? Kösz haver, ma is mosollyal az arcomon megyek lefeküdni :)))))
2012. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti, akkor meg azt úgy hívják hogy szűzkurvä
2012. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5ös vagyok:nah most ebben is van valami,nekem csak is fiú legjobb barátaim/meg haverjaim voltak(vannak is),volt olyan,hogy nyaralózni mentem 8 fiúval,egyedüli lányként,piálás stb......volt kb 7-8 pasim,komolytalan kis semmi kapcsolatok....és lőn csoda,19évesen lettem csak igazán szerelmes,most vagyok komoly párkapcsolatban,és egyéb elsőségeket is csak most veszítettem el.....pedig igen,nekem is sok fiú barátom van-.-
2012. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze van különbség a kocsmázni járós sok fiúbarátos,meg a minden discos partyfotós lányok közt is ....
2012. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!