Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellene cikinek éreznem?

Nem kellene cikinek éreznem?

Figyelt kérdés
Apukám és anyukám már 14 éve elváltak.Apu amikor kicsi voltam minden honapba adott nekem 3000ft-ot.Mostmár nem ad még annyitt sem.Néha kérek tolle kimenőre,akkor kapok 2500ft-ot vagy még annyitt sem.De mindig szégyenlem magam,amikor kérek tolle.Anyukám az külföldön van a mamámékkal élek,ők meg nem nagyon adnak pénzt.Apu amugy mindig azt mondja,hogy nincs pénze,nem bir tobbett adni,viszont az öcsém,aki nalla él olyan jol él,meg a mustoha tesom is.Nagyon szeretem apukám,ezert erzem kinosnak,ha kerek tolle egy kis penzt
2012. okt. 6. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy mit kell, meg mit nem kell érezned.

Ez teljesen egyéni, és automatikus.

Egyik ember akkor se érez semmit ha legyilkol 20 embert.

A másik meg már attól is rosszul érzi magát ha véletlenül árt valakinek egy aprósággal. Találd meg a saját utadat.

21/F

2012. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!