Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz,19/f vagyok. A barátnőmme...

Szűz,19/f vagyok. A barátnőmmel a közeljövőben le fogunk feküdni egymással, ő szexelt már. Tőle cikinek érezném megkérdezni: mi a szokás a használt óvszerrel? Hova szoktátok tenni, mit csináltok vele?

Figyelt kérdés

Ha megujjazom, töröljem le az ujjamat zsepivel, vagy mit csináljak vele? Szex után mit szoktatok csinálni? Alvás, vagy lefürödtök? Ami a lányból kifolyik (nem tudom, hogy hívják, puncinedv?) és a paplanra megy azzal mi legyen? Alszunk rajta, mint ha ott se lenne?


Komolyan kérdezem ezeket, nem poénból. Meg nem is olyan lényegtelen szerintem. Köszi előre is!


2010. ápr. 18. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

nos, a használt ovszert tedd bele zsepibe például és dobd a szemétbe, ne wc!!

ha megujazod, akkor utána letörölheted, ahogy tetszik.

szex után ajánlatos lezuhanyozni, nem büdösen feküdni egymás mellett:)

olyan sok midnen nem fog a csajból kifolyni, mert általában a sperma menniysége a több, és nem a nő nedve, persze sose lehet tudni...de max tegyél alátok egy törölközőt.

ja és ne görcsölj, hogy neked most nagyot kell alkotnod, hisz a barátnőd már nem szűz és jaj, egyszerűen ösztönből csináld:)

2010. ápr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kéne letörölnöd az ujjad, miért kéne foglalkozni a testnedvekkel, amik az ágyon vannak miért kéne lefürödni, miért lennétek büdösek?? Nem az a jó, ha szex után az ember kidől, cirógatja a párját és egymáshoz bújva elalszanak? Én nem tudnám elképzelni, hogy utána rohangásszak fürödni, hogy minél hamarabb eltüntessem magamról a párom illatát és nedveit..

Az óvszert is odazuttyantod szépen az ágy mellé egy zsepiben, majd másnap kidobod a kukába.

Én is voltam valamikor szűz, de sose szerveztem/szerveztük meg így előre a dolgokat aggodalmasan... legyél laza, spontán, ösztönös.. elég, ha a védekezésre figyelsz.


23L

2010. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog ennyire bonyolultnak tűnni utána:)


Én előtte szoktam zuhanyozni, utána már nem mer jobb csak feküdni és beszélgetni, nem érzed büdösnek! (ha előtte fürdesz) belőlem nem folyik annyi, hogy az ágyra menne... mi nem használunk óvszert, tehát a sperma az kifolyik ahogy felkelek, simán rakok oda egy zsepit megtörölközök és kész:)


ne parázz rá, szeretitek egymást nem ciki megkérdezni, hogy ő hogy szokta(gondolom tudja, hogy szűz vagy)


21/L

2010. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
85%

1. Ha megujjaztad,nyalogasd az ujjadat.-ISTENI-

2. Sex olyan mint egy box mérkőzés,több menetből áll.Utána

minden magától fog alakulni.

3. Sex közbe és utána, ne a lepedővel foglalkoz arra való a

mosógép.

4. NAGYON FONTOS!!! GUMI HASZNÁLAT!!!! GUMI HASZNÁLAT!!!!

5. Mindet bele,hajrá.

2010. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok teljesen spontán jönnek. Nálunk pl mindig van egy kis kuka az ágy mellett, nem hagynám csak úgy ott, a szagok keveredése elég kellemetlen illatot tudnak árasztani, ezért inkább kuka. Tedd bele egy zsepibe és egyszerűen dobd ki.

A nedvekkel nem kell foglalkozni, majd megszárad. Elég fura lenne, ha törölközővel készülnél, nekem legalább is lehet elmenne a kedvem mindentől olyan furán hatna. Az ujjadat nem kell semmibe megtörölni, elvan az ott, majd utána elmész kezet mosni...

A zuhanyzás az csak is rajtatok múlik. Mi is fürdés után szoktunk együtt lenni, de ha hevesebbek vagyunk, akkor megizzadunk, avagy van hogy jobban összekenjük egymást, ilyenkor előfordul, hogy utána lezuhanyzunk még egyszer közösen, de ez nem mindennapos. Majd meglátjátok hogy érzitek magatokat utána.

2010. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
nem értem sex után miért lennél büdös??=) max kezetmosol vagy nem tom énis még szüz vagyok és 19 éves:D
2010. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
azért lehetsz büdös mert ha mozogsz akkor megizzadsz..
2010. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj megtörölnöd az ujjad

szex után fürödjetek le!

Nem jön a lányból sok testnedv, nemigen kell vele foglalkozni.

2010. ápr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagyon nekiállsz ujjat törölgetni, az még rosszul is kiveheti magát.. én nem örülnék neki legalábbis, ha valaki ennyire meg akarna szabadulni a testnedveimtől :) Szex után, amíg tablettát szedtem, addig egy alvázmosás, mert ugye a gravitáció itt is működik, de mióta koton, azóta van, hogy ez kimarad, és inkább összebújunk úgy, ahogy vagyunk. Ami ezen felül kifolyik belőlem, azzal nem igazán szoktunk szarakodni ott hirtelen, pár perc alatt felszárad, aztán másnap, ha zavar, mehet az ágyneműcsere. Igazából azt gondolom, hogy ha mindketten rendszeresen és alaposan tisztálkodtok, plusz még szex előtt is, akkor nem kell mindennek még ezen felül is sterilnek lennie szex alatt/után, mert adott szituációban elég illúzióromboló lehet.
2010. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azt kigahytam, hogy a használt koton száját praktikus becsomózni :) és aztán (zsepibe csomagolva) megpihenhet az ágy mellett, amíg kifújjátok magatokat és kidobjátok a kukába.
2010. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!