Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemmel 4 éve vagyunk...

A férjemmel 4 éve vagyunk együtt! Nagyon jól megvagyunk, boldogok vagyunk együtt, mégis van egy dolog ami nagyon bánt engem?

Figyelt kérdés

Valamiért ha arra gondolok hogy nem látnám többé valami miatt egyszerűen semmit nem érzek...


Nem tudom miért van pedig én tényleg vele képzelem el az életemet...



2012. okt. 6. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Meguntad, ennyi.
2012. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, hogy ő is ugyanezt érzi. :D
2012. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert igazából fel sem fogod annak a súlyát, hogy mi lenne ha nem lenne melletted a párod. Csak egyszerűen átfut az agyadon, hogy jaj mi lenne ha nem lenne velem....

Így nem esik le olyan gyorsan, hogy milyen lenne a nap minden perce a párod a társad nélkül. Egyszer ülj le és ténylegesen gondolj bele. Rá fogsz jönni, hogy dehogyis vannak benned semmilyen érzések.

2012. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Azt jelenti, hogy nincsenek igazi gondjaid és gyártasz magadnak egyet.

Azt senki nem tudja előre, hogy valóban mit érezne, ha nem lenne többé mellette a férje.

Ne gondolkozz ilyen szamárságokon. Remélem, hogy nem kell megtapasztalnod, hogy nem lesz melletted.

2012. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Így van ahogy írták.
2012. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2%
Az ilyen nők miatt érdemes inkább szinglinek maradni
2012. okt. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Örülök neki hogy szerinted az ilyen nők miatt érdemes szinglinek maradni...


Mindent megteszek a férjemért, hétvégén reggelivel keltem, mindent úgy csinálok ahogy neki jó, ő az első férfi az életembe...


De örülök, hogy válaszoltál a kérdésemre és hogy ilyen nagy értelme is volt! Köszönöm!

2012. okt. 7. 10:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

..ne keseredj el, vagyunk igy egy páran ezzel.

Néha előfordulnak ilyen érzések. nem azért, mert nem szereted, csak úgy jön....

Néha én is úgy érzem,az agyamra megy a férjem:mit főzök,mikor mije fáj,ontja magából a "világfájdalmat"..

De aztán apró dolgokból, rájövök, hogy ő a másik felem.

Giccsesen hangzik, de igy van..és őszintén, nem voltál már úgy saját magaddal is, hogy eleged van magadból??

Most ez ilyen érzés...elmúlik, újra előjön.....

Normális dolog....

30 éves házasok vagyunk....volt pár ilyen érzésem mint Neked...:))

De ha nem lenne, hiányozna....

Sok boldogságot !!!!!

2012. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket nem lehet irányítani. Már olyan a kapcsolatotok, amiben nincs érzelem részedről. Én a te helyedben azért elgondolkodnék azon, hogy miért mentél hozzá. Ha azért, mert akkor a hormonjaid működtek, és az most megszűnt, mert nem vált ki belőled semmit, hogyan tovább. Nem alakult ki lelki kapcsolat. no és a szeretet. Hogy gondoskodol róla, az egy dolog, de szeretet nincs benned iránta. Ha jön valaki, aki felébreszt, könnyen otthagyod, ezt borítékolhatom
2012. okt. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez a normális.


Engem apukám döbbentett le egyszer, amikor egy hírre (anya öngyilkos lett a fia halála miatt) úgy reagált, hogy "ekkora idiótát, nem lett vége semminek, attól, hogy meghalt egy gyerek..."

Akkor emlékszem én ezt lefordítottam magamnak arra, hogy engem az apám nem is szeret, nem számítok semmit neki etc... Jól meg is utáltam ezért.

Aztán azóta eltelt vagy 15 év és még mindig ő az, aki mindent önzetlenül tiszta szívből megtesz értem mindent.

2012. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!