Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez szerintetek,...

Normális dolog ez szerintetek, hogy párom így reagál? 2 éve vagyunk együtt párommal, előző kapcsolatomból van egy 6 éves kislányom, őt együtt neveljük. Jelenleg állapotos vagyok/6hós/. Albiban lakunk. Párom 11 évvel fiatalabb nálam.

Figyelt kérdés
észrevettem,hogy az utóbbi időben,máshogy viselkedik itthon. Véletlenül kiderült,hogy az új melóhelyén vagy egy korabeli lány és 1 hónapja szretik egymást,persze ő tagad. Azt mondta,h hirtelen a nyakába zúdult minden,a baba,kinevezés stb. és elbizonytalanodott,de szeret minket és várja a babát. Az anyja erőlteti a lagzit is,ő pedig amennyire akarta,anyira nem akarja már. Mit tegyek?
2012. máj. 15. 06:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekután nem házasodnék vele össze a nyáron,viszont próbálnám vele nyugodtan megbeszélni a dolgot.Lehet csak fellángolás a részéről és megérdemel még egy esélyt!
2012. máj. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sz.r helyzet. Ezt a fiút elvesztetted... Normális, hogy így reagál, ettől függetlenül ő már nem lesz hűseéges hozzád... Ha nem lenne gyerek, kirúgnám... Mivel jön a gyerek, ültesd le, beszéljétek meg. Ő is szenved.
2012. máj. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Anyukám szerint is csak fellángolás. Az este beszéltem párommal,ő azt mondta,h semmiképp nem hagyna el,mert szeret és a kislányát sem hagyja. Mondanom sem kell,h az én lányom is ragaszkodik hozzá és még egy válást nem bírna ki. Így is nevelésibe hordom:( Párom amúgy 26 és sosem volt egy csajozós,csak most bepánikolt.:( Azt mondta.
2012. máj. 15. 07:06
 4/100 Adilari ***** válasza:
42%
Hu hát ez nem egyszerű dolog!Próbáld vele megbeszélni a dolgokat!És ha esetleg menne váltson munkahelyet!Tudom ez a mai válgban...de ha ott marad ez csak rosszabb lesz...Tapasztalat!!!Mert ugye ha szeretik egymást akkor elvileg nem csk nézegetik egymást!Én azért utánajárnák a csaj egyáltalán tud e rólatok,főként a babárol.Én a helyedben megkeresném a csajt is és vele is elbeszélgetnék hogy ne tegye tönkre a kapcsolatotokat ha lehetséges mert a párod gyerekét hordod a szíved alatt!
2012. máj. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 A kérdező kommentje:
Köszi a választ "utolsó". Van egy ismim,aki ismeri a csajt és rosszakat írt róla. Lusta,trehány,és kihasználja a pasikat. 21 éves csak. Az ismerősöm öccsével járt 4 évig,míg megszedte magát/szekrénysor,laptop,ékszer stb/ aztán lelépett. Páromnak ezt valahogy meg kéne tudnia,de hogy mondjam el?
2012. máj. 15. 07:23
 6/100 A kérdező kommentje:
Ja és a melóhelyen kb 2 hónapja vannak,most nyílt itt Debiben/Plaza/ és a csaj állítólag kint a cba-ban eladó/pénztáros,párom pedig szakács/chef a külső grillkonyhán.Ritkán taliznak,kivettem a leveleikből.
2012. máj. 15. 07:26
 7/100 A kérdező kommentje:
ne ítéljetek el,nem szoktam a leveleit olvasni,csak belépve maradt és automatikusan megnéztem. De már nem fogom tudni nyomon követni,mert a kódot nem tudom:(
2012. máj. 15. 07:28
 8/100 anonim ***** válasza:
86%

És még miket írtak?

Nem jó ez, hogy kezd félrekacsingatni...Beszéld meg vele, hogy mégis mik a szándékai, mert mostanában eléggé furán viselkedik.

2012. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyivel fiatalabb nálad,akkor ne csodálkozz,hogy inkább egy hozzávaló lányt szeret. Te már középkorú vagy,ő viszont még fiatal. 10-15 év múlva ez a korkülönbség még szembetűnőbb lesz.

Csak a becsület tartja még melletted.

Semmiképpen ne legyen ebből házasság,mert ez a kapcsolat hosszútávon nem fog működni.

Vagy bele törődsz,hogy melletted lesznek szeretői,vagy mielőbb békésen elváltok. Tarthatja a gyerekekkel a kapcsolatot,de minél később kerül sor a válásra,a gyerekeknek annál rosszabb lesz.

2012. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 Adilari ***** válasza:
15%
Ne hagyd magad!!!!!Ez nem így működik!!!21 évesen mit tud még a világról??Tudod az ilyen korabeliek(tisztelet a kivételnek)nincsenek tisztában azzal mit tesznek ha tönkretesznek egy családot!Én biztos nem hagynám annyiban és ha kell a szüleit is felkeresném hogy nézzék csak nől a pocakom és a maguk kislánya épp most szeretné tönkretenni a kapcsolatomat!Persze mindenhez 2 ember kell de ismerve a mai fiatal lányokat........Nekem is egyszer ilyen miatt majdnem tönkrement a kapcsolatom az első gyermekem után de foggal körömmel harcoltam a csaj ellen mert rátapadt rendesen és tessék!Boldog kapcsolatban élünk és már a 3. gyermekünket várjuk!Mi is ugyan így albérletben laktunk és az én párom is fiatalabb nálam igaz csak 2 évvel.Megértelek és teljesen együtt tudok érezni veled!Eleinte én is csak sirni és bánkódni tudtam de rájöttem hogy attól nem lesz jobb csak ha teszek is érte valamit!És férjem is belátta hogy milyen fontos nekem és a gyerekemnek.Hidd el itt mindenképp a csajsziból kell kiindulni!Azzal nem érsz el semmit hogy elmondod a párodnak milyen trehány,lusta mert persze azt hiszi azért teszed mert így akarsz megoldást találni.Fel a fejjel és legyél erős!!!!!!!Ne hagyd hogy tönkretegyék a kapcsolatodat!
2012. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!