Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg anyukám,...

Miért nem érti meg anyukám, hogy nem akarok "bármilyen" diplomát?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, anyukám erőlteti az egyetemet én azonban még nem tudom, mit szeretnék tanulni. Szerinte nem bonyolítsam túl, a lényeg hogy legyen diplomám, mert akkor majd lesz állásom.


Én szeretnék dolgozni teljes állásban annál a cégnél ahol most vagyok diákmunkán. Beszéltem már a főnökkel, alkalmazni fog. Emellett tanulnék okj-s szakmát és kitalálnám hogy mi legyek, ha nagy leszek.


Ti mit gondoltok? Tényleg ilyen fontos hogy legyen "mindegy milyen" diplomám?


2012. okt. 8. 10:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi sem "büfészak", ha komolyan veszi az ember, és bármilyen iskola lehet csak "melegedő", ha csak tespedni járnak be.

Szóval ez ember-függő!

2012. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem védőnőnek vettek fel és ott is a 2/3 ember tespedt, meg síkhülye volt, pedig azért az ember elvárná valamilyen szinten, hogy lelkesedjenek. Ennyit erről, pedig ezt nem szokták büfészaknak hívni.
2012. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!