Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek gyerek született és...

Akiknek gyerek született és már pár éves, azóta voltatok valahol kettesben? Ha igen, hányszor?

Figyelt kérdés

Nekem a napokban esett le hogy 3éve nem voltunk sehol a férjemmel,mert úgy voltunk vele hogy csak akkor bízzuk másra a gyereket ha muszáj.

Eddig fel sem figyeltem erre,még egy közös kávéra sem mentünk el.


2012. okt. 9. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sehol nem voltunk viszont minden héten van egy "szabadnapunk" amikor fél napot kettesben tölthetünk.2,5éves a lányunk.
2012. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 3 gyerekem van, de amikor kicsik voltak mi mindig elmentünk mindenfelé, nagymamákra biztuk, ha van kire rábizni a gyereket, akkor érdemes élni a lehetőséggel. Ez sokszor nem is anyagi kérdés, volt hogy csak pár napra elmentünk horgászni, vagy nagyon közeli városba strandolni. A gyereknek is szerintem jobb, neki is élmény, kicsit más környezet, meg több családtaggal alakul ki bensőségesebb kapcsolata stb.
2012. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ket eves a fiam es haromszor voltunk kettesben.
2012. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
éves a fiam és 11 hónapos alányom minden hónapban megoldom valahogy hogy minimum egy fél napot kettesben legyünk.....ha más nem barátnőim vigyáz a kicsikre....
2012. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
21 honapos a kislányunk. Minden éven 2x elmegyunk helyben bálba. Ennyi jár nekunk. Olyankor anyukám jon át a kicsihez aludni. Két hét mulva esedékes a kovetkezo bál:) Már alig várom.
2012. okt. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:
82%

lassan 10 hónaposak a gyermekeim.

többször volt szabad esténk, most megyünk majd 4 napra welnesselni.

ilyenkor nagyszülők vigyáznak rájuk.

jövő nyáron már nyaralni is mennek majd a nagyszülőkhöz.

2012. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

3 éves a fiunk. Kb 3 havonta 3-4 napra elmegyünk wellnesezni,nyáron nyaralni (első nyáron 3 napra,idén 1 hétre)

És minden hétvégén 1-1 napot valamelyik nagyszülőnél van,ott is alszik.

Erre nagyon figyeltem,hogy ne menjen a kapcsolatunk rovására a gyerek születése,és a nagyszülőkkel is jobb a kapcsoltunk így nekünk is.(régebben nem volt,én voltam a gonosz aki elvette a "kisfiuk",most imádnak,annyit unokáznak amennyit akarnak)

2012. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
2 éves a kislányunk.Nyaralni vagy utazni nem telik,de hetente 1-2 nap/este kettőnké.Hol az egyik,hol a másik nagyszülőknél alszik.Ilyenkor együtt főzünk,borozgatunk,nagyokat beszélgetünk,dvd-zünk,stb.Hiányozni szokott,de azért jó ez a néhány óra kettesben. :)
2012. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
4,5 éves a lányunk. Elutazni kettesben nem tudtunk, azonban minden hétvégén az egyik napot a mamánál tölti a gyerkőc és akkor tudunk kettesben lenni.
2012. okt. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Már 3-4 hónaposan rábíztuk a mamákra a gyerekeket. Mi elmentünk egy étterembe, színházba vagy csak egy nagyot sétálni.

A gyerekeknek is jobb, ha nem kötődnek CSAK az anyukához.

2012. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!