Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is vannak lelki mélypon...

Másnak is vannak lelki mélypontjai akinek a párja külföldön dolgozik és havonta csak pár napot tölt a családdal?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

3 napja ment ki először. Most este sírtuk ki magunkat először a skype-on.

Most a sulira koncentrálok, de nagyon nehéz nélküle.

2012. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nektek még nincsen gyermeketek ,még tanulsz ?
2012. okt. 10. 21:47
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen! Először ment ki, én teljesen kifordultam magamból, szakítottam vele 2 nap után,hogy nekem ez nem fog menni!


Még aznap este megbántam és most nem tudom helyrehozni:(


Gyűlölöm magam az önzőségem miatt.

2012. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és egy évet együtt éltünk.2 hete ment el. Azóta letörölt mindenhonnan és nem jelentkezik.
2012. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én párom 1 éve jár ki 3 kicsi gyerekkel vagyok tök egyedül segítségem 0 és igen van bízony amikor besokallok és azt mondom,hogy ez nem megy így, elhagyom meg ilyenek:(Van amikor belekötök utána persze sírok meg szégyenkezek,hogy azért ment ki,hogy nekünk jó legyen napi 12 órákat dolgozik mindennap beszélünk 3 hetente jár haza 4-5 napokra.Már alig várom az ünnepeket,mert akkor itthon lesz 23-tól 2-ig:)Rossz nélküle nagyon hiányzik nem tudom megszokni ennyi idő után sem meg hát nem akarok panaszkodni de baromi nehéz egyedül a 3 gyerekkel:(
2012. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Minden hónapban. Nekem is, meg a férjemnek is. Legutóbb neki volt. Most hétvégén nagyon rosszul érezte magát, 2-3 napig tartott, amikor nagyon mélyen volt. A távolság miatt nagyon nehéz volt neki segítenem, de minden apróságot bevetettem. Nálam sűrűbben jelentkezik, de én alapból nagyon érzékeny vagyok. Mi május eleje óta élünk így és azóta az amúgy is szoros kapcsolatunk még szorosabb lett. Nagyon szeretem őt, és ő is engem. Már 9 éve vagyunk együtt, 7 éve házasok, de olyan szerelmesek vagyunk, hogy nocsak! Épp ezért különösen nehéz külön lenni. De megbirkózunk vele, mert muszáj. Ez csak és kizárólag a pénzről szól. És ezt az időszakot a lehető legrövidebbre akarjuk. Szóval amint tudunk, költözünk. Van 3 gyermekünk is és miattuk még nehezebb. Nagyon szeretik az apukájukat, amikor itthon van, rengeteget játszanak. :-))) Mostanában kezd rendszeresség lenni ebben, 4 hetente jön haza 1 hétre. Az a hét maga a mennyország! Mindig felejthetetlen. De az indulás napja... Valami rettenet. Már az előtte való nap is feszültek vagyunk, de aznap.. Áááá. Sírok. És a férjem is. Kb. azóta ilyen érzékeny, mióta ezt csináljuk. Nagyon megható, hogy mennyire szeret minket. Imádom őt.

Szóval szerintem teljesen természetesek ezek a mélypontok. Igaz, baromi nehéz megküzdeni vele és elérni egy normál szintet, de alapvetően pozitívan próbálok mindent felfogni. Ez az időszak csak megerősít minket. Persze jobb lenne, ha nem lett volna erre szükség, de ha már így alakult, hozzuk ki belőle a legjobbat. Megerősödünk mind emberileg, mind lelkileg. A kapcsolatunk pedig szárnyal!

Tyű, kicsit hosszú lett. Ne haragudj.

Veletek mi a helyzet?

Kitartást kívánok.

Judit

2012. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló erről ,hogy kitörlt mindenhonnan és nem jelentkezik az jön le,hogy nem is szeretett lehet csak jót tettél avval,hogy elhagytad nem?
2012. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi csak egy hónapig csináltuk, de nagyon rossz volt, pedig tudtam, hogy jövök én is utána. Azóta kétszer volt, hogy otthon kellett töltenem 2 hónapot, utoljára már gyerekkel, mindig azt mondom, hogy soha többet. Remélem, most már így is lesz.
2012. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok. Nem értem miért kell lepontozni :)

Igen, még tanulok egyetemen, így nem tudtam vele menni. Gyerek nincsen

2012. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
MI 3 hónapig lakunk külön, jóesetben havi pár napos látogatással. Ő életem szerelme, ezért kibírjuk bár minden nap gyötrelem :( Nagyon nehéz, de csak azt nézem, hogy már csak 2 hónap és én is ott fogok vele lakni :) Hosszú távon semmiképp nem szabad csinálni...
2012. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!