Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érzem jól magam a...

Miért nem érzem jól magam a családdal csak a barátokkal?

Figyelt kérdés
Más is van így? Mikor elmegyünk valahova akár vendégségbe is haza akarok menni a barátokhoz, mert csak velük érzem jól magam..az a baj, hogy elég korán van ez az érzés..16 éves vagyok, lány. Mit csináljak hogy újra jó érezzem magam velük?
2012. jún. 22. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Most vagy abban a korban, amikor hanyagolnád a családot. Legyél türelmesebb. Rájuk mindig számíthatsz.
2012. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess velük. Nehéz a családtagokkal úgy jóba lenni, hogy semmit nem tudsz róluk. Mi az apámmal pl. ugyanazokat a filmeket szeretjük, a nővéremmel vásárolni járunk, az anyámmal recepteket cserélünk. Hiába vagy 16 biztos vagyok benne, hogy lenne közös téma, ha nyitott lennél. Ha egy családi rendezvényen vagytok, akkor ne akarj hazamenni, mert az "bunkóság".. de ha előtte megbeszéled velük, hogy estére programod van, akkor szerintem rugalmasabbak lesznek.
2012. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jajj én is ilyen voltam. Mindig a barátaim körébe vágytam! Most meg alíg várom, hogy a családommal lehessek, és sajnálom a múltat, hogy hanyagoltam őket!
2012. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ki fogod nőni, én is ilyen voltam.
2012. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, aztán, ha belegondolok, így 5 év után, hogy hol vannak már azok a barátok??? Lekoptak. Eltűntek. Nem barátok voltak azok, hanem haverok. Érték nélkül.


A családom viszont most is itt van, és mellettem állnak.

Persze, az ember mindig utólag látja tisztán a dolgokat.

2012. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ebben igazatok van:) lehet a barátok nem maradnak meg, de a család örökké mellettem lesz:) na erre fogok gondolni mikor a család összegyűl:D
2012. jún. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!