Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen hogy...

Mit tegyek az ellen hogy azért nemtudok öngyilkos mert szemétségnek érzem a családdal szemben?

Figyelt kérdés

igazából egy nagy rakás kaki az életem.

25éves lány vagyok, kövér, ronda, nincsenek meg a fogaim stb..

az okokat nem lehet úgy elmagyarázni hogy átlátható legyen, a lényeg hogy saját magam tettem ezt a testemmel..depressziós vagyok és elhanyagolok mindent, többek között ezt is.

esti suliba járok ami tandíjas, több 100ezer elment már rá, amit szerencsétlen szüleim fizettek..


nincs szükség rám itt mert énis utálom magam, engem is utál mindenki, csak az miatt bánt a lelkiismeret, hogy felneveltek, költöttek, és még most is költenek rám, és ez ha meghalok úgy mond mind kárbavész és értelmetlenül fizettek..mi a jó megoldás? haljak meg és végre nem kell egy ilyen nyomorékot eltartaniuk ?


2012. szept. 28. 16:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus kell és gyorsan. Hogy ide írtál az jó, mert segélykiáltás, de ide mi kevesek vagyunk, pláne ha csak az oltást kapod a sok frusztrált embertől.

Ne öld meg magad, elsősorban magadért ne. Akkor ennyi volt, az a vége, márpedig semmi olyat nem írtál, ami ezt indokolná.

2012. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne butáskodj! Gondolkodj inkább! Elvégzed a sulit, meg lesz az érettségi... Elmész dolgozni, valahova csak felvesznek! Kicsit összespórolsz megcsináltatod a fogaidat (tudom nagyon drága de hátha összejön annyi). Miért ne szeretnének a szüleid? Ha nem szeretnének már rég elhajtottak volna otthonról nem gondolod? Nem hogy ennyit fizessenek bele bármibe is.... Na!
2012. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
VAgy inkább állj talpra, tanulj! Utána tedd rendbe az életedet, diéta, szép ruhák, fogorvos, kozmetikus, ha kell pszichológus, munkahely! Ne süllyedj bele még jobban az önsajnálatba, semmi jóra nem vezet!
2012. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Kezdj el adni magadra, jobban fogod érezni magad. Nem elmenekülni kéne a problémák elől, hanem megoldani őket, bár kétségtelen, az a nehezebb.

Ha csak ülsz és sajnálod magad, attól biztos nem lesz jobb. Kezdd azzal, hogy változtatsz a külsődön, szeresd meg magad, ugyanis addig mások sem fognak szeretni. Viszont ha pozitív változást látnak, még büszkék is lesznek rád, és te is magadra.

2012. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Szégyellheted megad!Mit meg nem adtam volna, ha szerető családom lett volna!Ha normálisan etettek,öltöztettek,iskoláztattak volna.Ha nem vertek volna agyon napi szinten mata részegen!

Szerinted ez csak neked szar?Szerinted a szüleidnek, a barátaidnak nem?

Jó lesz kisanyám,ha összekapod magad!

Tessék szépen a háziorvostól beutalőt kérni egy pszichiáterhez(ahol én is jártam már, iszonyat kedvesek, rendesek, nem erőltetik a gyógyszert!), és igenis kezeljék a kis lelkedet.

Képzeld, én meg szülők nélkül vagyok, nem tudtam befejezni a dulit, egy semmit érő tanfolyamot végeztem el.Van egy férjem,akivel egész jól megvagyok, 2 gyerekem.A szülésektől terhességektől lóg rajtam a gusztustalan csíkos töttyedt-löttyedt bőr.Van egy alkoholista apósom.Rohadt csóringerek vagyunk.Rühellem a helyzetet, de NEM AZ ÉLETET!!!!

Ha rám jön a depi,akkor mindíg arra gondolok, hogy nem vagyok szar ember, igenis érek én is annyit, mint mindenki más!

Tessék orvoshoz menni, tessék sportolni, sok zöldséget, gyümölcsöt enni,lefogyni egy kicsit.

Mire ezek meglesznek, már dolgozni fogsz, megcsináltatod a fogaidat.És élsz,mint marci hevesen.

Felnőtt ember vagy, csak rajtad múlik, milyen életet választasz.megnyamvadsz csúnyán egyedül, vagy felpofozod magad, és go!

(bocsi,hogy hosszú lett)

Fel a fejjel!

2012. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Anna Krieg válasza:
37%
Akármilyen problémád is van a legrosszabb megoldás neked és a szüleidnek is ha meghalsz. Ők szeretnek és az lenne a legnagyobb szomorúság FÁJDALOM az életükbe ha te otthagynád őket. Nem a pénz miatt MAGAD miatt hidd el nekik nem számít mennyit költöttek rád vagy fognak a tudat hogy ott vagy nekik annál többet jelent. Egyszer én is ezen gondolkoztam hasonló cipőben járok mint, te és egyszer volt egy nagyon élethű álmom, lehet hülyén hangzik. De az álmomba megöltem magam és "szellemként" visszatértem és láttam ahogy a családom szenved a szüleim önmagukat hibáztatták, testileg lelkileg tönkretettem az egész családot, erre zokogásba törtem ki de ők nem hallottak, majd lassan felébredtem de a zokogás csak erősödött. Azóta mindig ez jár a fejembe ha ilyet hallok vagy én ilyet gondolnék. Ha ennyire szereted őket akkor tegyél meg mindent, hogy változtass. Mindent meg lehet változtatni csak hinni kell benne és légy erős. Legyen nálad mindig valami tárgy , karkötő, kabala, vagy egy tetkó amire ha ránézel vagy megfogod erőt ad BÁRMILYEN pillanatban. Vegyél elő egy füzetet és írd le a terveidet még semmi sem késő! Amit véghez vittél kipipálod legyenek előbb apró tervek. Ahogy írtad kövér vagy, én is most végre rávettem magam hogy lefogyok, vagyis életmódot váltok tedd te is ezt. Előbb a cél legyen 5 kg nem kell 2 hét alatt sőt 2 hónap alatt. Ez egy lassú de biztos út lesz. És hogy értetted h nincsenek meg a fogaid? Egy se vagy hiányos. Mindegy mindegyik megoldható.Ha a szüleid állják csináltasd meg fogásztanulók szinte ingyen csinálják az ilyeneket, nem kivehető hanem beépített fog, nem kell egyszerre ezt sem apránként, előbb egy fog majd még egy ahogy van rá pénzed. Ha estin vagy vállalj munkát szerezz egy kis pénzt ettől is jobban fogod érezni magad hogy kezdesz önállósodni. Ha szereted amit tanulsz, legyél kitartó és sikeres leszel benne. Nem lehetsz leszel. A siker titka a kitartás legyél akár virágkötő vagy bankár. Ha kell segítség vagy támasz itt vagyok írj nyugodtan. Keress olyan oldalakat ahol pozitív gondolkodásra ösztönöznek , ezekre nem feltétlenül kell úgy gondolni mint egy spirituális szektára vagy ilyenek. De a sok jó dolgot kiszűrheted. Sok videó van a youtube-on a vonzás törvényéről és ehhez vannak oldalak ahol nem kell kapcsolatba lépned senkivel csak simán böngészel cikkek között ezek segítenek.
2012. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mázlista vagy téged sajnálnának a szüleid(az enyéimről ez nem mondható el), már ezért is érdemes tovább harcolnod.
2012. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Lefogyni néhány hónap. Addig a fogaidat is meg tudod csináltatni -> sokkal nagyobb lesz az önbizalmad -> sokkal jobb színben látod majd a világot!


Csak el kell kezdeni, és nem szabad abbahagyni!


Öngyilkosság = egy átmeneti problémát áthelyezni az örökkévalóságba! Megéri?????

2012. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

16:53-as.A gyerekkorodról nem tehetsz,arról,hogy felnőttként hogyan alakítottad az életed az meg már a te dolgod.Gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejedhez,hogy márpedig férjhez kell menned és szülni 2 gyereket.Hát a szülés meg terhesség meg ugye gyakran együtt jár a tönnyedt lógós bőrrel...

KÉRDEZŐ! Mindig van mértélni.Mindig meg kell találnod a szép dolgokat az életben.A szüleid szeretnek,ennek örülj! Szerinted nem bántanád őket,ha meghalnál? Nem azért mert ennyi meg annyi pénzt beléd öltek,hanem ,mert szeretnek,mert a gyerekük vagy! Tudod,valakinek meg majd te fogod jelenteni a világot,csak kicsit szedd össze magad,hogy fel tudjanak rák figyelni,és eljöjjön a szerelem is :)!

2012. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én is éreztem hasonlót, DE sikerült kimásznom belőle.

- Lásd meg minden napban a csodát! pl, ha reggelente buszhoz mész, pont akkor kel fel a nap, az gyönyörű. Most ősz van, nemsokára színesek lesznek a falevelek és jókat lehet majd préselni, vagy fotózni az erdőt. Két hónap és karácsony!

- Ha tudatosan vagy kedves az emberekhez, ők is kedvesek lesznek veled. pl, ha mondjuk valaki mesél valamit és nem csak egy szimpla 'aha'val válaszolsz, hanem egy 'és akkor/azzal/hogyan' kérdéssel, (még ha amúgy nem is érdekel, ők azt fogják hinni, hogy foglalkozol velük) akkor, mivel meghallgatod őket, ők is szívesen lesznek majd veled és segítenek.

- Csak azért is érezd jól magad, olyan emberekkel vedd körbe magad, akikkel szeretsz együtt lenni és akik nem bántanak.

Soksoksoksok sikert és kitartást, nem feladni! Én hiszek benne, hogy sikerülni fog, mert abból, amit leírtál, lelkiismeretesnek és kitartónak tűnsz.

2012. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!