Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt, hogy nekem...

Miért hiszi azt, hogy nekem más nők kellenek? Szeretem a társaságot.

Figyelt kérdés
Mindig ilyen voltam és ezt eddig is tudta. Szeretek emberek között lenni, szeretem megnevettetni őket, beszélgetni és az emberek is szeretnek. Eleget foglalkozok a feleségemmel is de túl féltékeny amikor más lányokkal beszélgetek. Nem akarok tőlük semmit de szükségem van erre, nem tudom miért nem érti meg. Nem zavar amikor más pasikkal beszélget, sőt az sem zavar ha puszit ad a barátainak mert bízom benne. Én meg nyáron találkoztam egy régi lány barátommal akit már évek óta nem láttam és adtam egy puszit az arcára, erre felnyársalt a szemével. Nem mindig csinálja ezt csak ha rájön, valamikor tök nyugodt. Nem csinálunk félreérthető dolgokat úgyhogy nem tudom mi a baja ilyenkor.
2012. okt. 11. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem csinálja mindig, akkor talán olyankor ő úgy érzi neki is több törődésre lenne szüksége.
2012. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2012. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak ti tudjátok, hogy vagytok együtt, ok nélkül senki sem szól.
2012. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez valóban olyan helyzet amikor szívesen meghallgatnám a másik felet. Ez a viselkedés elég gusztustalan tud lenni. A mértékén múlik. Az egy dolog, hogy szerinted nem viszed túlzásba.
2012. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez őt nagyon zavarja, akkor hagyd abba! A sok veszekedés csak ahhoz vezet, hogy ki fog szeretni belőled.
2012. okt. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt korábban olyan pasija, aki megcsalta? Ez okozhat indokolatlan féltékenységet.

Ha nem, akkor valamiért benned nem bízik. Ennek meg kell keresni az okát akkor is, ha alaptalan, és csak az ő fejében létezik az ok.

2012. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ilyent ***** válasza:
26%
Kérdező egy cipellőben járunk. Én sem értem hogy miért gondolják ezt a nők. És több törődés??? Most te hülyéskedsz??? Miért gond a beszélgetés??? És miért gusztustalan ez a viselkedés???
2012. okt. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Kicsit hasonló dolog miatt került a minap kellemetlen helyzetbe a férjem.

Anno még én "tanítottam" neki, hogy hivatalos helyeken igenis úgymond udvarolni kell az ügyintézőnek, nemre és korra való tekintet nélkül - a tapasztalatok alapján ez gyorsítja az ügyintézést. Én is ezt csinálom, ő is nagyon jól beletanult.

Ez alatt némi kedveskedést, nagy mosolyt, bókokat értek.


Anyósommal együtt mentek a mobilszolgáltatóhoz elintézni valamit, ami ezer éve a férjem nevén van. Szokás szerint kedveskedett az ügyintézőnek, mire anyósom kiakadt, ohgy "de hát te nős vagy!!".

Később beszéltem vele, mondta, hogy azért ezekről szóljunk neki, hogy a jövőben ne csináljon bolondot magából nyilvános helyen :)

2012. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem probléma, ha beszélgetsz lányokkal, olykor még egy puszi sem. Írod, hogy nem félreérthetően teszed. Két dolgot tudok elképzelni. Vagy a feleséged extrán féltékeny vagy nem is feltételezed, hogy valóban félreérthetően viselkedsz. Inkább ez utóbbira gondolok, mert az ember általában nem ok nélkül féltékeny. Lehet, hogy fel sem tűnik, hogy hogyan viselkedsz ezekkel a nőkkel, lehet, hogy valóban nem is akarsz tőlük semmit, de ez nem így jön le a feleségednek. Beszélgessetek erről.
2012. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!