Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgárpukkasztó lennék azért...

Polgárpukkasztó lennék azért mert úgy gondolom a várandósság sem kifogás, hogy megüssön egy nő egy férfit?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az oldalon ez a kérdés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Le lettem hurrogva, hogy micsoda dolog, hogy miután a nő hozzávágott egy poharat a férfihoz a féfi helyében se szó se beszéd, elmentem volna sétálni néhány óra. Csak szerintem etikátlan ez, hogy terhességi hormonokra hivatkozva bármit megtehet a nő? Akkor ennyi erővel a férfi a terhesség alatti kevesebb szex miatt megcsalhatja a feleségét mondván férfi és vannak hormonjai?


Nő létemre bosszant, hogy a férfi nem üthet meg nő, de a nő igen.



2012. okt. 12. 10:40
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
60%
egyetértek
2012. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy polgárpukkasztó, egyszerűen nem élted át, ezért nem is értheted a szituációt.
2012. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
Ez azért baj, mert tudod, ha lenne egy kis hozzáértésed akkor megértenéd, mert fel kell fogni hogy HIÁBA van(vagy csak gondoljuk hogy van) eszünk ha az ÖSZTÖNÖK, HORMONOK beindulnak akkor NEM VAGY URA önmagadnak. Egyszerű biológia. Én odaírtam, hogy a terhesség nem kifogás hogy megsebezzük a társunkat vele, de ok sem arra, hogy agyonverjük vagy megöljük a másikat, mivel amit cselekedett nem tiszta fejjel tette. Ha a férfi megcsalja a nőt akkor azt épp ésszel teszi ( nem is értem hogy hozod össze a kettőt, azok nem hormonok hanem vágyak, azokat meg lehet kontrollálni, ellentétben a belső változásokkal, szintén középiskolás biológia...) . Szépen néznék ki ha minden hormonbajost kitennénk vagy agyonvernénk, nem lenne emberiség mert az összes szájalós, lázadó tinit megölnék vagy kitennék a szüleik. Nő létemre szégyenlem, hogy te is az vagy, kívánom, hogy kerülj össze olyan férfival aki úgy gondolja ahogy te és jól odavág terhesen, egyből megváltozik majd a felfogásod,de lehet így leírásodból ítélve nem...attól, hogy ezt kérdést kiírtad és ismeretlen lúzer ,anyucival vagy a jobb kezükkel élő férfiak majd itt helyeselnek nem leszel épp eszűbb, max azt hiszed majd.
2012. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Én is válaszoltam a tegnapi kérdésre. Veled értek egyet. Én is le lettem pontozva :-(

Egyébként már én is voltam várandós, alapvetően ráadásul elég "ideges" típus vagyok, de soha nem jutna eszembe a férjemhez vágni valamit. Azért is írtam, hogy földhöz vágást még megérteném, nade a másikhoz???

2012. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, igen..belefér a kiabálás, duzzogás, földhözvágás na de hozzávágni a férjemhez egy poharat akit amúgy szeretek és tisztelek!? Nekem nagyon abszurd!


Mondjuk nem ismerjük a szituációt, nem tudjuk mi váltotta ezt ki a nőből. Lehet, hogy a férfi mondott olyat..Mondjuk akkor jogosan cselekedett? Érdekes kérdések! :)

2012. okt. 12. 11:06
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Amint a férfi hordja a gyereket, ő is élhet a terhességi hormon "kifogással". Az, hogy nem bír ki pár hónapot szex nélkül, az csak hiszti. Hordja ki ő a gyereket, akkor pattoghat.

A kérdező nagyon is intelligensen járt el, és láthatóan remekül működik a kapcsolatuk, ezt pont így kell elrendezni. Látszik, hogy szereti a feleségét! Persze lehet ezt unintelligensen is, csak akkor nem kell csodálkozni, ha a kapcsolat tönkremegy és hamar véget ér. És főleg nem kell olyankor a másikra mutogatni.

Nem polgárpukkasztó dolog ez, csak kicsit EQ szegény.

2012. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Meg én nem azt írtam, hogy porig kellett volna aláznia a feleséget vagy jól megverni hanem otthagyni egy kis időre, hogy magába szálljon. A 20 éves lány joggal írta, hogy akkor a nő a szülés utáni depresszióra fogja fogni a dolgot ha türelmetlen a gyerekével vagy esetleg elcsattan egy pofon.
2012. okt. 12. 11:08
 8/24 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem írtam azt, hogy férfi nem viselkedett intelligensen. Mint már írtam, nem tudjuk mivel érte el mindezt a nőtől.
2012. okt. 12. 11:09
 9/24 anonim ***** válasza:
40%

Csak mostanában divat a hormonokra hivatkozni a nőknek.

A terhesség valóban hormonváltozásokkal jár, de ezt tudomásul kell venni, nem pedig hisztizni vagy különleges bánásmódot elvárni.

Régen sem hisztiztek a hormonokra hivatkozva a terhes nők. Igaz, idejük sem volt a hormonjaikkal törődni.

Veled értek egyet, nő létemre, 3 gyerek szülése után.

2012. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%

Nem jo dolog, ha megutné a not. Ne az sem helyes, ahogy a no viselkedik. En is voltam terhes. Nem vergodtem, csapkodtam, verekedtem, én csak érzékenyebb voltam. Tobbet elpityeredtem. Munkába jártam a szulés elotti 6 hétig, el voltam foglalva. Szerintem a no, akirol szo van nem dolgozik, otthon van és hulyeségeket képzel be magának. Na ugye meg mindent rá lehet fogni a hormonokra.

Ez olyan, mint a cukorbetegek. Anyosom is cukros és amikor megbánt minket, mindég ráfogja, hogy a cukra miatt viselkedik így. Hulyeség az egész.

2012. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!