Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "12órát dolgozom" lehet...

"12órát dolgozom" lehet kifogás mindenre? Elhagynál egy ilyen embert?

Figyelt kérdés
A párom kedvenc szavajárása. Igaz hogy ennyit dolgozik,de hétvégén nem. Én elhiszem hogy sok,és hogy fáradt,de mindig?! Nem azt kérem hogy minden héten bulizzunk,de vele semmit nem lehet csinálni. Semmi programot nem csinálunk évek óta. Abból áll a hétvégénk hogy ő alszik 10-11ig,kimegyünk a gyerekkel sétálni,na meg vásárlás,főzés,takarítás. A takarításra is csak húzgálja a száját ha megkérem porszivozzon már fel. Akármit kitalálok mindenre csak fintorog vágja a fejeket. Ha el is jutunk valahová akkor sem tudja magát jól érezni,így csak veszekszünk,és tönkreteszi a napunkat a gyerekkel. Én itthon vagyok a kislányunkkal,de én nem lehetek fáradt,mert ugye a gyereknevelés a háztartás ellátása az nem fárasztó. Mindent nekem kell intézni,mindenhová cibálom magammal a gyereket.

2012. jan. 29. 00:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem a munka a baja..... beszélgessetek egy kicsit.
2012. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Hát én folyamatosan beszélek/inkább kérem,de szerintem csak rohadt lusta. Az adott pillanatban megígér dolgokat,de később el van felejtve. Ha én nem találnák ki néha valamit ki sem mozdulna a lakásból. Arra lusta hogy leszaladjon a boltba ha megkérem,pedig 2percre van.

Most felhoztam hogy mi lenne ha elmennénk a 2éves kislányunkkal játszóházba ahol a szülők is játszhatnak,rögtön felhozott 1000kifogást.

2012. jan. 29. 00:47
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, nem akartam semmi durvát írni, de sok zagyva helyett szerintem egyenes beszéd a célravezetöbb.


Én akkor voltam ilyen a párommal, amikor azt éreztem, hogy púp a hátamon és már kifelé kacsingattam a kapcsolatunkból.

2012. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
hát én is dolgoztam 12 órát mikor egy gyárban szoptam,hát örültem hogy ágyba kerülök,szombaton azért aludtam mert kipihenni a hetet,vasárnap azér mer felkészülni a hétre,jó annyi hogy az én párom abszolút korrekten kiszolgált és elismerte hogy ennyit dolgozok,alváson kívül dolgom nem volt más.
2012. jan. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi,de abban 1000%-ig biztos vagyok hogy nem ez a gond! Röhej de arra is lusta lenne hogy megcsaljon,és nem túlzok. Az igazság az hogy nekem viszont már nem egyszer megfordult a fejemben,mert rohadt elegem van egy ilyen unalmas emberből.

Mentségemre legyen hogy eleinte nem ilyen volt,én sem vagyok egy nagy társasági ember,de ez a helyzet már fusztrál!

2012. jan. 29. 00:56
 6/25 A kérdező kommentje:
De ő ünnepnapokon,hosszú hétvégén soha semmikor semmit nem akar csinálni!
2012. jan. 29. 00:59
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszem sokat nem tudsz tenni ,mert ahogy kiveszem ilyen az alaptermészete. Sajnos én ezt már végig csináltam, még a gyerekekkel is egyedül nyaraltam. Az égvilágon mindent én intéztem a lakást a kocsit /még a jogsit is én tettem le /Egy lehetőséged van elválni, mert ebben a házasságban egyedül maradsz egész életedre.Bocsi hogy ezt irtam de tudom hogy miről beszélek.
2012. jan. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, elhiszem én, hogy nehéz, de azt is át kellene gondolni, hogy miért dolgozik 12 órában. Ha majd te is visszamehetsz dolgozni, akkor biztosan jobban kijöttök anyagilag és akkor mehet máshova is dolgozni. Neki most három embert kell eltartania, nem két fillér.
2012. jan. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
hagyd otthon, pihenni, ti meg mozduljatok ki nélküle
2012. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Én sem érezném vele jól magam, az biztos. Ha ennyire nem bírja a terhelést, váltson, keressen másik munkahelyet. Amíg nem talál, addig is legalább hétvégén összeszedhetné magát. Ez elég rosszul hangzik, hogy ha el is mentek valahova, nem érzi jól magát veletek - nem egy szerető férj és apa benyomását kelti. Még ha fáradt is, gondolom, nem maratoni futásra cipeled, csak sétálni.
2012. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!