Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye jobban kellene, hogy...

Ugye jobban kellene, hogy hiányozzon a férjem?

Figyelt kérdés

Két hónapja dolgozik távol tőlünk, kéthetente jár csak haza. Szörnyű kimondani, de úgy élem a napjaimat, mint egy egyedülálló anya, szinte nem is hiányzik. Megoldom, amit meg kell, tudom, hogy csak magamra számíthatok, szinte mintha elváltunk volna és csak a pénzt adná haza a gyereknek.

Persze az első pár hét nem ilyen volt, de azóta teljesen megváltozott a hozzáállásom, nyilván nem rinyálhatok nap mint nap, mert az sem lenne jó se nekem, se a gyereknek, viszont ez már a ló másik oldala... nem értem, hogy miért lettem ilyen, pedig reméltem, hogy a távolság majd jót tesz nekünk, rendbe hozza a kapcsolatunkat és alig várom majd a kéthetenkénti találkozásokat.


2012. okt. 12. 12:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*nem voltam
2012. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is sokszor érzem, amit írtál... ha itthon van, akkor szanaszét hagyja a cuccait, mindenhol rendetlenséget csinál és alig várom, hogy végre elpakolhassak úgy, hogy ne dobáljon szét mindent fél óra múlva újra... ez azelőtt is idegesített benne, de sosem tudtam megnevelni ezen a téren. Amikor nincs itthon, akkor rend van, pedig azelőtt azt hittem, hogy a gyerek csinál kupit :-S pedig nem is...
2012. okt. 12. 13:27
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem mentek egymás agyára :) az is valami. Meg aztán van olyan hapsi akit csak távolról lehet elviselni... Ok a te férjed lehet hogy nem ilyen. És akkor jöttem rá hogy nem szeretem az akkori barátomat, amikor 3 hétre el kellett utaznia. Ráeszméltem hogy jobban érzem magam nélküle. Úgyhogy szakítottam. Természetesen ezt gyerekkel nehezebb megtenni.


Ha neked alapjában véve megfelelő ez a házasság, akkor minek foglalkozol azzal hogy mit érzel. Ha nem irritál a jelenléte amikor megjön, akkor egész jól el lehet így éldegélni. Persze ha más lenne a láthatáron akkor megérteném hogy foglalkoztat a téma, de így semmi értelme azon agyalni hogy miért nem hiányzik a férjed...


34/N

2012. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ennek az érzésnek nem egyenes következménye az, hogy majd "más lesz a láthatáron"? Én ettől félek...
2012. okt. 12. 14:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha ez az érzés állandósul benned, akkor szerintem előbb-utóbb bizony az a következménye.
2012. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
...és ha ez bekövetkezik, mi fog majd visszatartani attól, hogy ne merüljek nagyon bele akár csak érzelmileg is valami olyanba, amit eddig teljes mértékben elítéltem? Oh, de nehéz ez...
2012. okt. 12. 14:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne szaladj azért ennyire előre :)

Ez lehet pusztán egy hullámvölgy. Az is lehet, hogy te tudat alatt így védekezel az ellen, hogy távkapcsolatban vagytok.


De ha netán bekövetkezne az, hogy kihűlnek az érzéseid és kifele kacsintgatnál, akkor is próbálj meg hideg fejjel gondolkodni és zárd le előbb a házasságod, utána kezdj bele másik kapcsolatba.

2012. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!