Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen ilyenkor a jo...

Mit tegyen ilyenkor a jo ferj, amikor a feleseg azt erzi, hogy "ez a ferfi (a ferjem) mar az enyem. Nem kell erte kuzdenem. Unatkozom, izgalmakra vagyom. Olyan szurke es sivar minden. Szabadulnek. "?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Esetleg vigye az asszonyt gyakrabban "randevúzni", próbáljon kedveskedni, és igyekezzen visszahozni azt a szenvedélyt a szeretkezésekbe, mint régen.

Ne felejtsen el csókolózni, baromira tud hiányozni mikor eszébe jut az embernek hogy régen még egész nap egymás szájában lógtak, ma meg havonta kb. egyszer.


Hasonló érzésekkel megáldott feleség vagyok, és pontosan ezek hiányoznak, általában mindenkinél itt szoktak lenni a buktatók.

2012. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Meselj neki olyan parokrol akiknel meg hosszu ido utan is eg a tuz.meseld el neki hogy a baratod felesege a baratodat minden heten meglepi egy szexy fehernemuvel egy kis tancal egy jo szerelmeskedessel gyertyafenynel , eper es tejszin egymason talalva stb hasznald a fantaziadat add elo a fantaziadat mintha a baratoidtol hallottad volna Biztos erteni fogja amit akarsz.

En (41 no) sok ev hazassag utan is meg tudom lepni a ferjem valami kulonleges dologgal.Neha keri is legyen valami meglepi neki mert vasarnap van.

2012. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem látok tisztán, hogy te, Kedves Kérdező, most a férj vagy-e, vagy a feleség???


Ha te vagy a férj, akkor próbáld meg a nejedet egy ici-picit féltékennyé tenni: mentek együtt az utcán, vagy az áruházban, megfordulsz más csinos nők után. Ha szemrehányást kapsz, a válasz: csak hűséget esküdtem, vakságot nem. Vaqy éppen azt mondod a nejednek, hogy nézd csak, milyen jó a frizurája, stb. stb. Rázd fel a nejedet, ne érezze magát nagyon biztonságban.


Ha te vagy a feleség, és ez a "langyos hétköznapok"-ból eredő, semmi nem változik jellegű biztonságérzeted van, akkor viszont te zökkentsd ki a férjedet a szürke hétköznapokból. Ugyanis az esetek túlnyomó többségében a férj érzi nagyon nyeregben magát, és ezáltal már nem iparkodik azon, hogy a feleségének a kegyeit megtartsa.

Menj el új frizurát csináltatni, kezdj el (ha szükséges) kozmetikába járni, vagy éppen fit-nessre, vagy ha mást nem, naponta otthon tornázni dvd-re, stb. Majd csak megfogalmazódik benne a kérdés: vajon most ezeket miért, kiért csinálod????

2012. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mik a körülmények.

-a férj tett vmit azért, hogy ne laposodjon el a kapcsolat?

-a nő tett vmit azért, hogy ne laposodjon el a kapcsolat?

-mennyit tudnak együtt tölteni?


Ha a nő hajtott, a pasi meg elkényelmesedett, és ezért fordult a kocka, akkor az a megoldás, hogy a férj érdekes programokat szervez, romantikázik, összeüt egy finom vacsit/elviszi étterembe, színházba stb.

Ha a nő nem tesz semmit, csak elkényelmesedett, és hisztizik kb., akkor a finoman féltékennyé tevés a megoldás. Férj kezdjen el jobban törődi magával, új ruhák, finom új kölni, de ne látsszon, hogy a felesége miatt... egy-két nőt meg lehet nézni, tv-ben, utcán meg lehet jegyezni, hogy kinek milyen jó a haja, sminkje, ruhája stb. Vagy többet eljárni a barátokkal. Persze nem túlzásba vinni meg kocsányon lógó szemmel bámulni a 18 éves lánykákat, csak épp annyira, hogy a nő magába nézzen.

2012. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tipikusan. Kivulrol tokeletes csalad. Ferj hajt, munkamania. 2 szep gyermek(11, 6). A feleseg elutasitja a ferje szexualis kozeledeset. Mivel szexualisan el van utasitva, kicsit a "hatat mutat"-ja.


Tobb haverok, bulizas. Feltekennye tetel mondjuk ugy, hogy nem mukodik. Szeretlek sms nem segit.


Es belep a 3. a feleseg oldalarol. A ferj a levelet meglatta. "Allitolag" platoi es minden le van benne irva, amit a ferj akart. Hogy elfogadjak ferfinek es "szeressek szerelemmel". De a feleseg ugye ezt nem a ferjnek mondta el.


Kiderult es faj piszkosul!!! Bonyolodik azzal, hogy ismeros az illeto. Es nem tudom, hogy mit hibaztam, ezert javitani sem tudok.


En olyan szoveget nem ertek meg, hogy "nem lattam benned a ferfit."


Tessek! Hala Isten, hogy senki nem lat, mert ez az eros Macho zokog...


38F

2012. okt. 11. 11:32
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
rugd jol seggbe az asszonyt es igerd meg neki ha nem hagya abba a feretekergest akkor kiteszed a szuret. nyugodtan fenyegesd meg mutasd meg neki ki az ur a haznal mekkora macho vagy.Ne legyel pussy ferfi vagy allj a sarkadra
2012. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez így túl kevés info. De szerintem nyugodtan mondhatom, hogy mindkettőtök hibája. A munkamánia pl. mindenképp a tiéd, a feleséged hallgatása mindenképp az övé. Fogd magad, menj el egy antikváriumba és vedd meg ezt a könyvet: John Gray - A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek.

Olvasd vagy olvassátok el.

2012. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Látod, kedves kérdező!

Annyira nem figyeltél oda a házasságodra, hogy ezek szerint már csak akkor vetted észre, hogy valami baj van, amikor már "szinte menthetetlennek" tűnik.

Le kell ülnötök megbeszélni a dolgokat, megpróbálni új alapokra helyezni az egészet, több időt tölteni együtt, talán még helyre-hozható. Ha kell, menjetek el együtt egy kis közös üdülésre, ha többre nem, csináljatok egy "hosszú hétvégét", de valamit lépjetek, próbáljátok meg menteni a menthetőt.

2012. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Wikipedia:


"A szeretet értelmezése [szerkesztés]


„A szeretet a másik ember vélekedésének, gondolatainak és álmainak tisztelete, együttérzés a hibáiban, és az az elv, hogy kisebb áldozatot hozunk azért, hogy neki ne kelljen nagyobb áldozatot hoznia.” [1]


Jean-Paul Sartre szerint viszont nem létezik szeretet, csakis dominálás és behódolás. Ezt egész életében fenntartotta, és azt is mondta, hogy a legjobb trükk arra, hogy domináljak valakit, az, hogyha el tudom hitetni vele, hogy ő szeret engem."


Milyen erdekes a 2. resz?

2012. okt. 11. 12:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekes, inkább baromság. De részben az első rész is az. Eleve nem hiszem, hogy a szeretetet így lehetne és kellene definiálni. Nem ilyen egyszerű.
2012. okt. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!