Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyon megsértődött....

A férjem nagyon megsértődött. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából már bánom, hogy így összevesztünk, nem igazságtételt akarok tőletek hallani, csak egyszerűen mit gondoltok. Férjem szeret menni, ezzel nincs is gond, én elfogadom, 15 éve vagyunk együtt, eddig sem volt másképp. De mostanában túl sokat megy- véleményem szerint, mi meg nem megyünk a kötelező bevásárlós, ügyintézős körökön kívül sehova. 4,5 éves fiam, meg én. Szeretném ha együtt többet mennénk, főleg, mert ikerbabás vagyok Lányokkal, és rám tört a "pánik", hogy most még 21 hetesen tudnánk menni, de hamarosan bezár a bazár :D Szerintem ő is ezért megy mostanában olyan sokat. Hétvégén szóvá tettem, hogy én is mennék még egy kicsit, de ő meg nem tudja hova vihetne, azzal elment motorozni. Persze volt sírás-rívás előtte, jó felhúzta magát mire elindult. Tegnap hazajött, próbáltam palástolni csalódottságomat, de ma megint programot szervezett, és belőlem megint előtört a nemtetszés. Egész délelőtt szomorkodtam, nem akartam én ebből megint ügyet csinálni, de ő meg csak hergelte magát, hogy mindent megtesz a családjáért és mit várok tőle, találjam ki mit akarok és ne bántsam őt. Hozzáteszem tényleg elég házias, főz, mosogat, pakolászik, ennyi, a többit én csinálom, mellette még dolgozok is itthon. Néha az az érzésem, hogy gyorsan megcsinálja a dolgát, aztán már megy is , mintha kipipálná az aznapit, aztán jön a megérdemelt jutalom. Na az a jutalom akarok én lenni. Persze tisztában vagyok vele, hogy amit ma levágtam neki, szomorkodás, aztán meg sírás az nem éppen ide vezet, el is ment... de én csak egy kis megértést és türelmet szerettem volna tőle. Zavaros mi?
2012. okt. 1. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit.

Magyarán kevés a közös program?

2012. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Valahol a kettő között van az igazság. :)


A férjed nyugodtan szervezzen magának időnként közös programot, viszont ott van a családja is, érthető, hogy szeretné(tek)l vele lenni. Osszátok fel, hogy mikor van családi nap amikor elmentek együtt valahova, és mikor van külön program, amikor a férjed mehet "kikapcsolódni" családmentesen.

2012. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem állsz elő egy program tervvel? Pl vigyen el egy élményfürdőbe, moziba, sütizni...
2012. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

A férjed nyugodtan szervezzen magának időnként közös programot


*külön programot


Bocsi, elírtam.

2012. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek,én sem szeretném,ha a férjem magamra hagyna,főleg terhesen,az rendben van,h elvégzi otthon a teendőket,de miért lép le? Azt se mondom,h ne menjem el sose,mi is csinálunk külön programokat,de közöset is bőven. Kicsit úgy tűnik a dolog,mintha menekülne vmiért....
2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Ülj le vele és mondd el, h úgy érzed elhanyagol, nem szeret már annyira. Ha nem megy szépen akkor mondd neki durván, h úgy érzed le vagy sz@rva. Páromnál se ment szépen csak mikor beolvastam neki, h úgy érzem a melón kívül semmi más nem érdekli. Se én se az anyja se a mamája senki.

Ha ez nem használ próbáld durvábban a tudtára adni a véleményed.

Kezdd el utánozni. Gyorsan megcsinálod a dolgodat azt Te is mész. Megcsinálod kb 3x vagy 4x nélküle csak felébred! Elmész járni egyet vagy kozmetikushoz barátnőkkel moziba vagy csak beülsz egyedül egy kávézóba, akármi.

2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jogosan igényled, hogy legyenek közös programjaitok is, ne csak magában járjon el.

Az jó, ha segít otthon, főleg majd ha meglesznek az ikrek.

Persze jár neki is tér, meg persze neked is jár (remélem szakítasz külön magadra is időt gyerek nélkül).

Nem értem, miért nem tudja, hogy hova vihetne titeket?

Keress valami programot, találd ki előre, aztán mondd neki, hogy ide szeretném, ha együtt mennénk, vagy együtt találjatok ki valamit. Mi a baja ezzel? Ez furcsa nekem, mi mindent meg tudunk beszélni a férjemmel.

2012. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nahát! Így újraolvasva micsoda egy bagatell hülyeségnek tűnik. Sajnos a férjem nem így gondolja. Vérig meg van sértődve, mert így megbántottam. Azért mert elmondtam, hogy kevés a közös program?!?! Szerinte nagyon durva vagyok ilyenkor, és hogy bántom..na de hát csak a véleményemet, panaszomat mondom el neki, hát kinek mondhatnám? Az is igaz, hogy én nagyon ritkán kritizálok, nagyon elfogadó vagyok és ha egyszer-egyszer kiborulok, akkor szeretném ha megértene.
2012. okt. 1. 14:57
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a te hozzáállásoddal is gond van, mert te elvárod, hogy a férjed majd kitaláljon programokat és elvigyen rájuk. De miért neki kéne gondolatolvasósdit játszani? Szervezzél meg TE programokat hétvégére, vagy csak minden második hétvégére. Mondd el KONKRÉTAN, hogy mit szeretnél, hová menjetek, mit csináljatok. Egészen biztosan így, konkrét terveket ismertetve vele, nem pattintana le. Szóval hajrá, gondolkozzál, hogy mikor és mi legyen a közös program.
2012. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es teljesen igazad van. Sajnos én mindig az a típus voltam, akinek jól esett, ha helyette kitalálták mit is szeretne ő valójában. ÓÓÓ erre most döbbentem rá!
2012. okt. 1. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!